Madem darbe yapacaklar neden ilk erdoğanın sarayına bomba atmıyorlar?

Madem işi kökten çözcen neden ilk buralardan başlamıyorsunda tbmm binasına falan atıyorsun? Madem adamlar demokrasiye tepkili başdakilere tepkili neden onların kılına malına zarar gelmiyorda halka türkiyeye zarar geliyor? Birsürü bomba atdılar birtanesi saraya denk gelmedi?

0|2
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen buda beni tedirgin eden hepsi kahramanlık gösterisi gibiydi

1|1
    0|0
    • Hep bu olaylardan kıl payı kurtuluyorlar burunları kanamadan mallarınada zarar gelmiyor? Bu askerler onlara öfkeliyse ozaman neden ilk onları bombalamadılar?

En İyi Kız Görüşü

• Farkeder mi? Halkı yem olarak attı zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• twitter.com/ZERnews/status/754053733835767809

Mit binasinin vuruldugu an, biraz yapmaciklik mi kokuyor bilemedim hani ancak bu kadar vasat taranabilirdi gibime geliyor. Ama bilemedim gene de.

0|0
    0|0
  • Benim anlamadığım insanları neden kalkan olarak illa kurşunların önünde durun diyorlar ulan bir tane uçağı helıkopteri yok mu canlı izliyorum tbmm üstünde 25 dk helikopter tarafı. Nasıl vuramaz baska helikoptermi yok. Oyun içinde oyun anlamıyorum.

1|0
    0|0
  • Erdogan halkı sokağa atıyor geliyorum diyor ama ortalarda yok bu ne peki :D

1|0
    1|0
  • kolaymı?

0|1
    2|2
    • Evet helikopterle? Jetlerle? Bunı göze alan deniyebilirdi. Tutduramasa bile denemeliydi.. Ama tık yok

• tayyip orda değildi. Tayyibin olduğu yer sadece kara savunma içerisinde olmuyor , hava savunma sistemleri tarafındanda korunuyor. scorpion haklı

• sarayı adam öyle gecekondu gibi dikmemiştir herhalde adamlar neyin ne oldugunu biliyodur sonucta

• En önemli 2 kurum MİT ve TBMMM bombalanmış (yersen) saray bombalansa nolur. Eğer duruma biraz daha inanılmazsa, sarayı da bombalarlar zaten.

0|0
    0|0
  • erdogan ortalikta yok zaten anca emir versin gtu sıkıştı.

0|0
    0|0
  • Çünkü bu olay tamamen tiyatrodan ibaret.

0|1
    1|0
  • Darbe cumhurbaşkanına değil hükümete yapılır

0|0
    0|0
  • Ahmak sarayda kim var erdogan ordamiydi

0|0
    0|0
    • Neolursa olsun maddi hasar açılabilirdi korkutmak için.

• ya darbe olsa nolcak, 20 yaşındaki veletleri halkımız mı durduramıycak hayat tecrübesi olmayan yeni ergenlikten çıkmış erkekcik hepsi :D halkın ele geçirdikleri hepsi korkudan ağladı. 20 yaşında asker mi olur m.. k :D

0|0
    0|0
  • atsalar nolcakki? hedef ölmedikten sonra mühimmat ziyanlığı...

0|0
    0|0
  • Yalan ya hepsi

0|0
    0|0
  • Aynen öyle ama şrefsizler direk halka odaklandı

0|0
    0|0
  • sonra bu halkın ne tepki vereceğini düşündün mü. sonra halkta sokakta birbirini keserdi. bir gecede 50 milyon nüfusa düşerdik.

0|0
    0|0
    • Halk beni artık ilgilendirmiyor soğdum onlardan.

• 1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunlar hep tayyipin oyunlari

1|1
    0|0
  • Kenan evrenin kemikleri sızlıyor

0|1
    0|0
  • sorumu oku anlarsın

0|0
    0|0
  • Mit, Beştepe, Tbmm, Gölbaşı'ndaki polis cephaneliğini saldırdılar hala neyin kafasını yaşıyorsunuz? Ülke yangın yeri

0|0
    3|2
    • Neden saray değil?

• abd ikiz kulelerini yıktı2001 de haberin var mı?

• Beştepe dediğim yer zaten cumhurbaşkanlığı sarayı. Ha ora ha bura ne farkeder? İnsanlar büyük bir kaosun içinde

Yükleniyor...