Bizim başkomutanımız atatürktür?

Bizim başkomutanımız atatürktür.
Tayyip değil. Bu sokağa çıkan akçomarların da hepsinin ben...
Tayyibin kendini başkomutan ilan etmesi hakkında ne dişünüyorsunuz.

3|1
6|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bursada sakaryada Ankara İstanbul'da heryerde darbe girisiminde bulunan kisiler var yuksek rutbeliler var goz altila aliniyorlar

Yani sunu anlayalim ordunun icine cok guclu sizmis fettos ve ona yardim yataklik eden ortagi✔
    Bir zamanlar el ayak. Operlerdi bu onursuzluklari kendi adamlarini itina ile yerlestirdiler.

Cok basit olmuyor mu
    Cok kolaya kacmak olmuyor mu sadece fettosda suc aramak
    Tek suclu fettos degil zamaninda kolkola yurudugu el ayak optugu kisilerde ayni cezayi almali

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Komik. Sen neden bahsediyorsun dostum? Hepimiz dışarıdayız hepimiz. Aşırı dinciside burda Atatürkçü sü de Kürdü de Lazı da ateisti de. Sen neden bahsediyosun Allah aşkına ya 😅

0|0
    0|0
  • Tek baskomutan ATATURKTUR.

1|0
    0|0
  • Olacağı buydu.

0|0
    0|0
  • Atatürk'e kimse bişe demiyor ülkenin şuanki durumuyla şimdiki lider ilgileniyor giden gelmediğine göre şimdinin liderini ciddiye al derim yoksa geleceğini unut

0|0
    0|0
  • Sokağa bütün türkiye çıktı farkindasin solcu sağcı ülkücü fark etmiyor. Işte beynin bu kadara basıyor.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Cumhurbaşkanlığı makamı ülkenin başkomutanıdır.

0|0
    0|0
  • Cumhurun Başkanı Başkomutan olarak adlandırılır. şu an bunu tartışma zamanı değil

0|0
    0|0
  • atatürk gelsin de kurtarsın seni
    şimdi kemikleri sayılıyordur
    haa şunu unuttum gerçek mezarı bile belli değil ki

1|0
    2|0
  • Lan Olum Adam Cumhurbaşkanı. Cumhurbaşkanının Özelliklerinden Biri De BaşKOmutan Sıfatıdır.
    Bak. Ben Burda Teyyo'yu Savunmuyorum Ama Adam Başkomutan. Bu Bir Gerçek

0|0
    0|0
  • helal olsun.
    atatürk ün izinden giden son kişi kalsam bile vazgeçmem.

0|0
    0|0
  • Baskomutan tayyippppp

1|0
    0|0
  • Atatürk Zaman'ında başkomutanımızdı ona laf edemeyiz. Ama şu an başkomutanımız RTE dir!

0|0
    0|0
  • Lan güzel kardeşim sadece akpartiermi indi? Tüm ülkü ocakları sokaklarda chpliler aşağıda

0|0
    0|0
  • Atamda atam bir gidin lan yetr ülkeyi halk ayakta tutuyo bu belli bişey

0|0
    0|0
  • Kurdun olmadığı yerde keçiye... derler

0|0
    0|0
Yükleniyor...