Özellikle izmirde ki arkadaşlar durum nedir?

Arkadaşlar annem nalet olası ülkede ne oluyor İzmir de durumlar nasıl anneme ulaşamıyorum.

1|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Rahat ol sadece korna sesleri arabalar falan var.. :)

0|0
    0|0
    • Annem yalnız yaşıyor ve 50lili Yaşlarda burada bile haber olunca haliyle merak ediyorum. Tanklar varmış dediler ortalıkta

• @kıvılcım5 benim diğer yorumlarımı takip etseydin sizi ne kadar koruduğumu bilirdin. Ama bu kadar nankörsünüz. Bir daha korumak mı? Evet terbiyesiz benim. Oldu mu

• Keşke nw korusaydın ne de lanet okusaydın.. korudun diye bu hakka sahip olduğunu mu sandın

Erkekler Ne Diyor 4

• seni doguran ana demek vardıda ananın bı sucu yok... BU ULKEYE LANET OKUYAMAZSIN

0|1
    0|1
  • İzmir kadar iyi bir sehir var mi?

0|0
    0|0
  • Sen Türk olduğundan emin misin? Bence soyunu bir araştır

0|0
    0|1
    • Olduğumu kim iddia etti? Kendi kendine konuşuyorsun. Yalnız yaşayan 50 yaşlarındaki anneme ulaşamıyorum. Sen burda buna mı takıldın?

• O zaman insan olup lafının ardında dur ve anneni de nerde yaşıyorsan oraya götür benim değerli ülkemin imkanlarından yararlanmasın

• Aferin Vildan soruyu kapatman iyi olmuş şu soruna öyle bir cevap verirdim de neyse

• bu cennet vatana nalet okuyan ellerını kıvırır ayrılmaz bir parcan halıne getırırım

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Lanet olasi ulke diyemezsn
    Edebinle konus
    Delikanli ulke burasi halk iradesine sahip cikiyor
    Gayet de guvenli

0|1
    0|1
  • 50li yaşlardaki tek yaşayan annene ulaşamadığın için benim ülkeme lanet okuyamazsın, sikerlerodilini anneni de yanına alıp hangi çöplükteysen oraya dönersin o zaman

0|0
    0|1
Yükleniyor...