Başkanlık tiyatrosunu beğendiniz mi?

Tayyip suriyeli arap kardeşleri ve başkanlığı için güzel bir oyun oynattı yine ama anlayana işte bu millet de bunu anlıyacak beyin olsa zaten durum bu hale gelmez.

Güncellemeler:
''
##

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum. Hemen başkanlık isteyecek. Şu an Tayyibi ilah olarak görüyorlar. Halifelik gelsin dese kabul edecekler

2|2
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Beğenmedim, inandirici değildi.

2|1
    0|0
  • Aynen fake çıktı sinirlerim bozulduğu kahkahalar attım güzeldi Tayyip sandığındaki kadar canım değilmiş.. 3 saatte başkanlık sistemini getirdiler güzel tiyatro kanallar da Tayyip'in bir tarafını yalaya yalaya bayılacaklar birazdan ya sinirlerim gerçekten bozuldu koyunların çobanların şu AKP Başkan'larının Tayyip'in telefondaki tipi ciddiye Nasıl alayım ben onu o tiple telefonu alttan tutmuş gülme geldi ya😂

0|1
    0|0
  • Hiç beğenmedim ya bu ne bari biraz inandırıcı olsaydı

0|1
    0|0
  • başkanlık sistemi için kimse kendini genelkurmay başkanını ve devletinin adını zedelemez o kadarını yapabilecek değil

2|2
    1|1
    • :D Ahahah başkanlık için tayyip amcan İşıd i besleyip bu ülkede seçimden sonra 600 tane sivil insanı öldürdü sen fazla yorma beynini sey yapma yani.

• @YesVampire yok açıkçası

• sende beni güldürdün ışidi destekleyen büyüten alalede ortada bunu tayyibe yıktın ya helal olsun bende bayılmıyorum tayyibe ama görüşüne katılmıyorum diye bu kadar alaya alır tavır kullanmamalısın

• Anca koyun gbi ne denilirse onu yaparlar kimse ne oluyor demiyor yazk

0|1
    0|0
  • Din düşkünü bir insanda (!) bu denli dünya hirsi olması ilginç 😏
    Beğenmedim, olmamış bu

1|1
    0|0
  • Ne olsa müstehak bu millete. Yazık valla

0|1
    0|0
  • Begendikmedik

0|1