An itibariyle sokağa çıkma yasağı geldi?

Evet sıkı yönetim ilan edildiğini ve sokağa çıkma yasağının geldiğini Trt canlı yayında belirti. Bu durum için ne düşünüyorsunuz? Trtyi açarak izleyebilirsiniz..

0|0
18|10

En İyi Kız Görüşü

• Aa olur mu Sayın Cumhurbaşkanımız korumaları altında dururken halkı sokağa davet ediyor. Ne yasağı?

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben sokağa çıkarım yinede

0|0
    0|0
    • Bekle çıkarsın tanklar sokaklarda dolaşırken çık bak bakalım ne oluyor..

• valla burada tank ta yok araba da incin top oynuyor

• Vallah bizim burda polisler geziyor ve üstüne üstlük te sürekli bir F16 uçuşu var büyük ihtimal bizi vurur bu yasak.

Kızlar Ne Diyor 17

• yooo gelmedi

2|0
    0|0
  • çıkmayız bizde.

0|0
    0|0
  • Trt simdj döndü yalnjz

0|0
    0|0
  • Haberileri izliyorum Amerika'dan. Obama evet konustu biraz daha olsa iyi hissettim ama..
    Turkiye'ye Yarin aksama biletim vardi birkac haftadir bekliyorum. Ama hayatta gitmem. Neden? Buyudugum, sevdigim ulkeden. Korkuyorum.

0|0
    0|0
  • Yok oyle bisi TSK bizim darbeyle alakamiz yok diye aciklama yapmis kesin allahin belasi feto yapmistir

0|0
    0|0
  • Trt kapalıydı en son?

0|0
    0|0
  • TRT yi izledim lakin korsan yayın olduğu söyleniyor. şu an da Sivas meydanda binlerce insan var korna sesleri durmuyor. Artık neye inanacağımı şaşırdım inşallah yarın sabah güzel bir güne uyanırız.

0|0
    0|0
  • Trt bir şeye yaramıyor. Ama herkeste sokakta herkesi içeri tıkmakla bu iş olmaz.

0|0
    0|0
  • Bu eski konuyu yönetim neden kapatmıyor

0|0
    0|0
  • Bildiri korsan trt ele geçirildi. Bildiri yanlıştır

0|0
    0|0
    • Ele geçiren kişilerin istedikleri bu size zarar gelmesini istemiyoruz kamuya zarar gelmesin diyerek sokağa çıkma yasağına uyun gibi birşeyler dedi.

Sonuçta istiyorlar ve zarar almamak için uymak şart gibi gözüküyor.

• Buna uymak size bağlı. Ama öyle bir yasak olacağını düşünmüyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun.

• Vallah bilmiyorumda helikopterlerin direkt olarak sokaklara ateş açtıklarını görünce insanın çıkası gelir mi bilemedim.

• Halkı sokağa çıkartıyor bide utanmadan

0|0
    0|0
    • Helikopterler sürekli olarak ateş açıyor hala şu dakikalarda bu halde nereye çıkıyorsun ya

• Darbede Asker bildirimde bulunur, spiker değil.

0|0
    0|0
  • Yalan haber

0|0
    0|0
  • TRT rejisi basılmış bildiri yalan

0|0
    0|0
  • Hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım! :P

0|0
    1|0
  • Öyle bişey yok

0|0
    0|0
  • Ciddi misin ya :( trt kapanmıştı ya en son

0|0
    0|0
    • Doğru 2. bildiriye kadar bunu uygulayın diyor. Yurt dışınada kimse çıkamazmış.

• Ekmek falan almak lazım o zaman eve

Erkekler Ne Diyor 9

• hee gördük yasağı :D yasak geldiği an fırladık sokağa :D yedirmeyiz dedik yedirmedik, darbe nasıl yapılırmış gösterdik.

0|0
    0|0
  • Korsan yayın. Yayını kesmişler. O kadın silah zoruyla söylüyor. Çokta yanlış yapıyor. Yutkunuyor.

0|0
    0|0
  • ciddi misin

0|0
    0|0
  • Zorla okutmuşlar şerefsizler. Düzelecek ! Darbe yok !

1|0
    0|0
  • ne kadar güzel

0|0
    0|0
  • Heryerde mi

0|0
    0|0
  • Yalan haber diyorlar

0|0
    0|0
    • Nasıl yalan haber diyorlar. Dışarıdaki olayları görmüyormusun açıp izlesene haberleri. Canlı bağlantılarda sürekli olarak bir patlama sesi, helikopterlerden sokaklara düşen patlayıcı maddeler. Bunlar sokakta olurken nasıl çıkabilirsin ki?

Bunları yapan zaten askerler. O bildiride kamuoyuna zarar gelmesini istemiyoruz o yüzden evlerinden çıkmasınlar diyerekten okutulan bir bildiri uyarsın uymazsın.

• Tsknin trtden yayinlattigi korsan bildiriymiş , İstanbul fatihteyim olaylar benim yani başımda oluyor oturduğum yer vatan caddesi ve şu an yığınla memur ve insan dolu , senden daha çok yakınım şu an herşeye. emin ol

• Ben sokağa bakkala çıkarım kimse nerden bilcekki?

0|0
    0|0
  • Askeri üst evimin yanında hemen Eskişehirde f16 lar cayır cayır uçuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...