el ele verme zamanı ! ne olur, kim olursak olalım neyi savunuyorsak savunlalım neyi benimsiyorsak benimseyelim sağcımızla solcumuzla ataistimizle müslüman ve hiristiyanımızla hangi inancı savunuyorsak savunalım lütfen el ele olalım geleceğimiz sözkonusu.

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Evet! Korkmayın! Korkunun ecele faydası yok! Gerekirse hepimiz savaşacağız!

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen onu bu ülke için mi diyorsun?

İstanbul'daki havalimanında yaşanan patlamada yaralıları taşımak için fazladan para isteyen, geçmiş zamanda da 1999 depreminde depremzedelerin eşyalarını çalan bir ülkeden bahsediyorsun. İnternette esen gürleyen bir insan klavyenin verdiği güce saklanır sadece. Gerçekte görsek sanırım ülkenin yarısı kabuğuna çekilir. Zihniyet hep aynı; Bu ülkeden bir şey olmaz.

Ülkeyi ülke yapmayan söz konusu insanlardır, kimisi çıkarcı kimisi umursamaz. Bıraksan başka ülkelere kaçacak insanlar çok vardır. Böyle gelmiş böyle gider mantığını yıkamayan zihniyetler ortalıkta ülkemizi savunalım diyerek kolpa atıyor.

0|0
    0|0
    • kardeş ülke hepimizin

• Evet, hepimizin ben onu kast etmiyorum. Ülke için her zaman göreve hazırım ama çıkarcı insanların aramızda ülkeyi amaçları için savunup yerleşmesine tahammül edemiyorum. Kimse eşit değil bu ülkede herkes birilerinin kuyusunu kazma peşinde.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• ne gadanda duyarlı bir insan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayırlısıı

0|0
    0|0
  • 120 mm lik top mermisine karşımı :D