Dua edin ateistte olsanız dua edin illuminati 3. Dünya savaşını başlatti ! FETO ve ingiltere , ABD savaş açtı "İYİLİĞE"?

İngiltere 2 gün önce sorry world demisti savas çıkacak !!! İc savas haramdir !!! Silahlanin son günlerimiz !!!

Güncellemeler:
İllumunati ve dünya siaysetini 6.5 yildir hayvan gibi araştırıyorum bu sitedeki 5 profilimde de bu günleri gördüm. Facemde 2 ay önce davutoğlu , gül ya da feto tayyibe darbe yapacak dedim. Çözüm surecinin bozulacagini bildim bu sitede ve cevremde resimli kanitlarm var. Siz cahil ve robotsunuz inanmayam ve bana karsi çıkanlara lafim...
Watsap , face , ks hesabim , youtube da yazılarım vidyom var. Silahlanin diyordum kimse inanmiyordu. İngiltere disisleribakani aciklamasina bakin. Ya ben kime ne anlatıyorum tum partililer ve cahiller her zaman cahildir yok ki benim gibi Allahim cok yalnizim ve korkuyorum ;(((

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Ya he illuminati yapıyo 😂 kaç yaşındasın sen 12 falan mı? 😂

0|0
    0|0
    • Sen kesin tayyip düşmanı cahil , robot yobaz bir ergensin. Tayyip de sen de umrumda degilsiniz askerle polis çatışıyor.

• Cahiller korkmaz cahillik mutluluktur ben biliyorum diyorum malesef ;(

• Ya belli farklı olmak, ortaya çıkmak istiyosun. Herkese de aynı şeyi yazıp durmuşsun. he he haklısın diyim de sus bari

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcımız olsun

0|1
    0|0
    • Ahir zamanda doğruya eğri , egriye doğru diyecekler. Siz beni köyden kovsanizda ben davamdan , düşüncemden , bilgimden vazgeçmeyeceğim. TÜRKİYEMİ COOOOOOOOOKKK KÖTÜ GÜNLER BEKLİYOR.

Kızlar Ne Diyor 1

• Cahil ve robotum o zaman

0|0
    0|0
    • En azindan kabul ettiğin teşekkürler koyun hanım

• Ahir zamanda doğruya eğri , egriye doğru diyecekler. Siz beni köyden kovsanizda ben davamdan , düşüncemden , bilgimden vazgeçmeyeceğim. TÜRKİYEMİ COOOOOOOOOKKK KÖTÜ GÜNLER BEKLİYOR.

• Farkındayız knk

Erkekler Ne Diyor 7

• saçmalamayın!
    şimdi çıkıp başkanlığı vermedeniz darbe girişiminde bulundular diyecekler.

0|1
    0|0
  • Rockefeller oyun kartlarını sürdü,

0|1
    0|0
  • Ne illuminatisi biraderim

0|0
    0|1
  • Bu ne mk yatma saatin geçmedi mi senin

0|0
    0|1
    • Milyonlar ustume gelse de vazgecmicem.

• Imana geldim mk :/

0|0
    0|1
  • :) bir b. k olmaz tayyibe merak etme ta. sakları daha büyük fetöden tayyibin

0|0
    0|0

• banane tayyipten haksızsa adalet zaten yerini bulur fetöyüde tayyibide sevmiyorum

• ne illumisi ya buda film izleyip gelmiş buraya yorum yapıyor

0|0
    0|1
Yükleniyor...