Sizce bu darbe mi yoksa hükümetin başkanlık için kendi kendine darbe ve sindirme yani oy girişimi mi?

Sizce ordu gerçekten yönetime el mi koydu yoksa hükümet ordu yönetime el koymuş gibi gösterip sonra sindirip ordunun içindeki hanler ülkeyi ele geçirmeye kalktı engel olduk diye kahraman mı oynanıyor?

Güncellemeler:
itiraf edeyim tiyatroyu bukadar kısa süreli beklemiyordum 1,2 gün sürer diye tahmin ediyordum ama kısa sürmesi iyi oldu darbe tiyatrosu için 2 gün uzun süre

1|1
10|3

En İyi Kız Görüşü

• şu an bunu konuşuyoruz bizde

0|1
    0|0
    • Öyledir öyledir aynen dediğim gibidir :) ben sana yarın yapılacak açıklamaları da söyleyeyim istersen ama ben haklı çıkarsam bu tsk dilimden kurtulamaz

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiç böyle düşünmemiştim.

0|1
    0|0
  • Oyun

0|1
    0|0
  • Halk gordu Şu an cosmakla mesgul bazilari. Acin gozunuzu bu vatani ne tayyip ne baskasi kurtariyo yine halk yapti naptiysa. Tv drn konusmakla darbe bitmiyo. Ayrica bu ulke darbe cok gordu.

0|0
    0|0
  • %30 ordu. %40 planlanmis halka ben seni guvende tutucam rolu. %30 baska bir sey. Bizim bilmedigimiz bir sey.

0|0
    0|0
  • Kılıçtaroğluna neredeysen çık diyolar kimbilir neler yaptı yine sincap Kemal

1|0
    1|0
  • Mantıklı düşününce öyle Tayyip bey secimi kazanamıyor terör yeniden alevleniyor başkanlık sistemini getirmede zorlanıyor darbe oluyor yani anlam vermek zor üstelik darbe yapacak adamda bırakmadı ortalıkta her yerde kendi adami

0|1
    0|0
  • Bencede bu iş planlı yönetim tarafından yoksa böyle darbe olmaz

0|1
    0|0
  • Suriyelilerden dolayı seçmen oy vermeyecekti akp ye..
    Böyle darbe marbe diyerek milleti korkutuyor Goz dağı veriliyor.. bnce ak partinin planlı bir oyunu gibi.
    Gündem değiştirip tekrar oyları ve seçmeni kendine garantileyecek.
    Askerde güç yok neresiyle darbe yapacak 😑

0|1
    0|0
  • Okadar kolaydı zaten bu işler hemen ordu hükümete el koyabilirdi. Böyle bir şey yapmak kolay olsaydı ülkenin en rezil dönemlerinde yapılırdı. Şu durumda ülke daha güçlü ama terör olayları yüzünden hassastı. Bir haftaua geçer merak etmeyin. Umarım bütün vatan hainleri hak ettiklerini bulur. Besle kargayı oysun gozunu!

0|0
    1|0
    • Normalde askeriye yönetime gayet kolay el koyar.) ama bu el koyma işi değil hükümetle tsknın elele verip senin öyle düşünmeni sağlamak için bir oyun oyuna gelme.)

• Sende vatan hainisin ben sana yarın yapılacak açıklamaları bile şimdiden tahmin edip söylüyorum saçma saçma konuşuyosun

• bir özür bekliyorum hadi tiyatroda kalktığına göre?

Erkekler Ne Diyor 3

• Gözlerim dolu dolu... vatan düşman işgalinden kurtuldu. Herkesin kurtuluş savaşı kutlu olsun !!!

1|1
    0|1
  • tam bunu düşünüyodum oyun olabilir valla

0|1
    0|0
  • aynen böyle bir koku seziyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...