Asker mi, polis mi hangisine güvenirsiniz?

askerrrrrrrrrrrrrrrrrrr mi polis mi.. ?

Güncellemeler:
TSK: yönetime el koyduk diyor.
asker sandıklarmız tiyatrosuymuş

0|0
24|22

En İyi Erkek Görüşü

• asker çocuğuyum. tabi ki askerime güvenirim

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• asker sevmem polis hiç sevmem.

2|0
    0|1
  • askere güvenirim

1|1
    0|0
  • tabiki asker. polise güveneceğime (heleki bu polise) şeytana güvenirim daha iyi

2|1
    0|0
  • Darbeyi yapana

1|1
    0|0
  • valla bakalım kanks

1|0
    0|0
  • Bu soru bir kere yanlış. Ayrım yapılması yanlış. Aşağıdaki arkadaşlar asker demiş ama sonra ağlayacaklar. Darbe girişimi ülkeye zarar verir darbe durumunda ülkemiz genelinde yavaşlaaya büyümenin durmasına ve birçok insanın canının yanmasına yol açar. Asker diyenler çok insanın canının yanacağınıda biliyorlardır umarım. Madem böyle şeyler olacak bu seviyeye getirenler o zamanlar önlem alsalardı.

0|0
    0|0
  • Her TÜRK ASKER doğar.

1|1
    0|0
  • her daım askere bı takım kendını bılmez dusuk rutbedekı elamanların bunları yapabıldıgıne hala ınanamıyorum

0|0
    0|0
  • asker

0|0
    0|0
  • derdinize bak bu pkk ile işıdle kim omuz omuza savaşıyor yıllardır, bu paralelin oyunudur Allah bizi korusun tez zamanda herşey normale dönsün.

0|0
    0|0
  • Hicbiri

0|0
    0|0
  • asker

0|0
    0|0
  • hıc bırıneeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • dewlete güven güzelim dewlete askere öküzün biri emir verdi eminim şimdi de fare gibi deliğe girmistir ama elinde sonunda bulunup götünden kan alınacaktır inş masum insanlar zarar görmez ve bişiden haberi olmayan asker ve polislerimizi RABBİM korusun

0|0
    0|0
  • Asker

0|0
    0|0
  • Askerlere güveniyorum tabii ki.

0|0
    0|0
  • Askerrrr

0|0
    0|0
  • Asker...

0|0
    0|0
  • Asker seviyor şuanda bizi

0|0
    0|0
  • Polise güveniyorum.

0|0
    2|0
  • Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin. Askerde poliste bizim vatandaşımız. Sadece baştaki şahsiyetler yüzünden isimleri kirleniyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• En son isteyeceğim şeydir polis ve askerin karşı karşıya gelmesi. Ülkem askerler tarafından kurtarılmış ve korunmuştur. Yakın zamanda kanundan 'darbe' ile ilgili maddenin çıkarılması ve polislere '' emir kulu '' denmesinden ötürü , askerimin Yaradan yar ve yardımcısı olsun.

0|0
    0|0
  • Askerr yonetime el koysun

1|1
    0|0
  • Askere guvenirim ben

1|2
    0|0
  • O Asker ve Polislerin arasında vatanını milletini sevenler var onlara güvenirim. Darbeye destek verenlere değil.

0|0
    2|1
    • senin vatan dedign tek biadamn elinde kepaze olan yer mi

• O adamin ne bok oldugunu bende biliyorum. Darbe demek ne demek biliyomusun? Bir ulkenin batisi demek. Ben milliyetciyim ve vatanimda bir darbe olmasina izin vermem. Ha sorun su hukumeti bende begenmiyorum fakat Şu an olasi bir darbeyi kesinlikle desteklemem

• Babana bile güvenme demişler

0|1
    0|0
  • Asker 😍

0|0
    0|0
  • lan ne slksiniz twitterdan fatih tezcani followlayin bu ulkeyi yedirmeyiz herkrs sokaga

0|0
    1|0
  • Kimseye güvenmem

1|0
    0|0
  • Senin gibiler ikilik cikartmakla soylediklerinse ölmekte bir kaç haine bakıp ayrim yapmaksa daha büyük hainlik. yazik

0|0
    0|0
  • tanrıya

0|0
    1|0
  • Şu an amcama çok güveniyorum. Hemen eve gelsin :/

0|1
    0|0
  • tabiki asker

0|0
    0|0
  • Asker

0|0
    0|0
  • Askere tabiki

0|1
    0|0
  • askere

0|0
    0|0
  • Askerde bizim poliste

0|0
    0|0
  • askere

0|1
    0|0
  • Asker

0|0
    0|0
  • Kimseye güvenmem ben bu hayatta.

0|0
    0|0
  • Şerefli Türk askeri ve şerefli Türk polisi arkasındayım. Askerleri severim..

0|0
    0|0
  • ikisine de güvenirim tabii ki

0|0
    0|0
  • ikisinede guvenirim

0|0
    0|0
  • Asker tabi polis tayip pisliginin emrinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...