Ne yapmaya çalışıyor?

bir kuzenim var cok iyi anlasiriz hatta kardeş gibiyiz o da kız. Gecen yil stajda hoslandigimi bildigi cocuga yazdi ve Şu an konusuyolar ama kendi surekli yaziyor cocuga. Sonrasinda bana soyle yazdi diyerek bana anlatiyor. sonrasinda gecenlerde telefonunda mesajlara bakarken tesadufen benim hakkimda bir arkadasiyla beni kotuledigi yazilari gordum. Ayrica benim konustugum bazi cocuklari oncesinde konus diyor ben konusmaya baslayinca beni cocuklardan sogutuyor konusmayi kesince cok tatliydi niye konusmayi kestin diyip pismanliga surukluyor. ama ona bunu soyleyemiyorum ben kimsenin kirilmasini istemezken bana neden bunu yapiyor.

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Be giderdim onun güzel bir ağzına sicarddim kim lan o benim sevdiğime yazcak sende aynisinı yap de git sen kimsin oc böyle konuşuyorsun de sıccann ağzına boylelerine uzulmicen

0|0
    0|0
    • Cocuga numarasini verdi banada diyoki cocuk verdi bana diyo. Iste soyleyemiyorum biliyorumki bisey bulup hakli cikacak ben haksiz duruma dusecem sonunda

• kıskanıyor seni canım cekemiyor gıybet şarkısını gönder kuzenine :D

0|0
    0|0
    • Anlamiyorum niye bunu yapiyor. Kiskanmasi cok fenaa yani ne bilim yaa iste

Yükleniyor...