İnsanlik Nereye Gidiyo Boyle Ya. Fransada Terör?

İnsanlik Nereye Gidiyo Boyle Ya. Fransada Terör??

Kendinize gelin bir be bunlar tamam yapmis olabilirler bize bir ibnelik sizde ayni sekildemi karsiilik vericeksiniz nerde kaldi sizin insanliginiz vicdaniniz vicdan tasiyosaniz eger boyle seyler soylemezsiniz aileler dagildi anasiz babasiz kaldilar belkide cocuklari olen oldu onlarin sucu ne o masumlarin ne sucu var ha soylesenize birileri bir bk yedi diye herkesmi kotulenecek bu nasil biseydir ya afedersiniz ama sadece muslumanlarin ya da turklerin basina bisey geldiginde uzulmek vicdan sahibi olmak dgil sizin bize de olmasin onlarinda artik olmasin gecmis olsun bu yapanlara tepki vermk yerine oh be diyosunuz utanmayip bide kalkip gobek aticaksiniz be insanlik mi bu simdi simdi bizden biri disa biyere bu boku yese ordakinlerde turkler iyi olmus dese genelleme yapsa masumlarda kotulense hosunuzami giderdi yazik be dediklerinizle kendinizi bir halt yemis zannediyosunuz o masum insanlarin ne sucu var soylesenize yazik ya ben bisi diyemiyorum

Haksizmiyim arkadaslar ya bu ne boyle insanlik nerye gidiyo insanlik dmek tek milletimizin basina bisey gelidindemi tepki vermek bazilari yapti diye kotu olmak vicdansaiz olmak zorundamisiniz

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gülüm bunlar normal insanlik degil örgüt dunyaya nam salmak isteyenler ama bu gunleri mumla arayacagiz emin ol büyük savaş çıkmadı daha

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İstediğim tek şey huzur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hümanizm bu dünyanın düzelmesi için tek yoldur. Kararmış kalplere pek uymaz tabi. Hümanist olmuyorsa kimliğinde yazan Müslüman ibaresine uysun. "Bir insanın ölümü, tüm insanlığın ölümüdür" Ölüme sevinen kişi, insanlığı ölmüş kişidir.

0|0
    0|0
  • Malesef teror her yerde olmus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın. Başa gelmeyince uzaktan iyi oluyor demesi kolay da kimlerin canı yandı kaç cocuk öksüz kaldı bunları düsünmüyoruz.

0|0
    0|0
  • Düşman hep aynıydı hiç değişmedi onlar zamanında Türkiye yi işgal ederken iyimiydi kaç şehit verdik..
    Maalesef üzülemüyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...