Saygı nedir? Her kese saygı gösterirmisiniz?

Bana göre saygı; Öncelikle kendine karşı, daha sonra da herkese karşı gösterilmesi gereken, aynı zamanda saygı beklemeksizin gösterilen, yani karşılıksız olarak gösterilen bir değerdir.

Ama inanın ki, saygı nedir sorusunun tam ve net bir cevabını ben de bulamadım kişiden kişiye değiştigini düşünüyorum... Ama şundan eminim ki saygı, herşeyin temelidir...
Sevginin, aşkın, dostluğun, arkadaşlığın.
Hepsinin başında gelir. Bu konu ile ilgili olarak sizin düşünceleriniz nedir?
Saygı nedir? Her kese saygı gösterirmisiniz?

#Saygılar
#cadısoruyor
@Quality41 gel sende 😄😄

1|2
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her kese saygı gösterememek gibi iyimi kötümü olduğuna karar veremediğim bir özelliğim var fakat şu an saygı göstermediğim insanlara ilk tanıştığımızda saygı gösterdiğimi biliyorum. Yani zamanla saygımı haketmediğini düşündüğüm insanlara saygı göstermiyorum.

Bunun dışında saygının pek çok güzel duyguyu ayakta tutan, çok değerli bir vasıf olduğunu düşünürüm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• saygı karşındaki insana verdiğin değerin ölçüsüdür... insanın temel ahlak yapsını oluşturur, öyle ki size saygı duymayan biri sizi sevmiyordurda... insanın öğreneceği ilk kelimedir saygı, çünkü kalbimden çıkan her kelime onun yolundan ilerleyecektir... bir fikri bir düşünceyi sever ya da sevmezsiniz ama insani olarak ona saygı duymanız gerek... karşındakine söylediğin her söz senin yansımandır..

1|0
    0|0
  • Saygı kişiden kişiye değişmez aslında saygınlık için belli başlı şeyler vardır. Herkese saygı gösterilmez.

1|0
    0|0
  • Sen cansin can 😂

1|0
    0|0
  • Hainler hariç herkese saygı gösterilir. Düşmana bile.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...