İstanbul'da köprüler askerler tarafından kapatıldı, neler oluyor?

İstanbul'da Köprüler Askerler Tarafından Kapatılmış ve Ankara'da f16ların alçak uçuş yaptığını söyleyen görgü tanıkları var. Neler oluyor sizce? Haber için ; https://onedio.com/haber/istanbul-da-kopruler-askerler-tarafindan-kapatildi-721457

Güncellemeler:
arkadaşlar NTV haberde genelkurmay başkanlığı önünde çok sayıda ambulans bekletildiği söylendi
Arkadaşlar haberi tam dinleyemedim ama bir yerde patlama olmuş ayrıetten fetonun darbe girişimi yaptığı da söyleniyorr. başbakan girişim var dedi fakat TSK da olabilir kesin değil

0|1
12|28

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım başkanlığı garantilemek için halka tiyaro yapılıyor..
    Ciddi bişey sanıp TV'yi açtım, Köprüye 2 tane kamyon ve 30 tane asker koyup halka trafik çilesi yaşatarak göz korkutuyorlar..
    "Bakın bizi seçmezseniz ülke yine böyle olur haa" mesajı..
    Oysa ki darbe böyle olmaz.. Darbede giderler önce yönetimdeki kişileri yattığı yatağından alırlar..
    Bunların yaptığı ise şaka gibi, komedi gibi.. 30 tane asker, 2 tane götü boklu kamyon.. Yönetimi ele geçireceğine gitmiş köprüyü ele geçirmiş..
    Seyrtmeye değer bile bulmadım, küfürü basıp kapattım TV'yi..
    Tam cahil halka hitap eden çok ucuz ve basit bir gösteri..
    Ama cahil koyunlar bunu da yer.. Hem de afiyetle..

3|1
    0|0
    • Vay be.. İlk gün çakma dedik, dandik dedik, ama olayların boyutu amma büyüdü..

• Olay hiç de sandığımız gibi çıkmadı.. Keşke gerçekten uyduruk bir şey olsaydı.. :/

En İyi Kız Görüşü

• Terör. Bomba ihbarı yapıldı.

0|0
    0|0
    • Hayır feto adamları darbe yapmaya çalışt.. Haberleri açın

Erkekler Ne Diyor 27

• Tahminim bomba güvenliğidir.
    Jetler yakından uçuyor ise o da mesaj olabilir.
    Patlatırsanız jetler de karşılığını verecektir diye.
    Bu sallama aklıma gelen fikir yalnız başka şeyler de olabilir.
    Ülke er veya geç karışacak.
    Bunun sorumluları da RTE ve yanındakiler yüzünden olacak.

2|2
    0|0
  • Sözden haktan hukuktan demokrasiden bahsedenler darbe lafını duyunca ağızlarının suyu akıp şak şak yapıyorlar. Çok beklersiniz darbeci diktatörler sizi. Anca böyle iktidara gelirsiniz , çünkü başka çareniz yok halk sizi istemiyor sizi seçmiyicek anlayın artık lanet bir muhalefet olarak kalıcaksınız!

0|0
    0|0
  • Yeter artık her gün ayrı olay ayrı b. k şeyler içim şişti, yine ne oldu ihtimali..

2|1
    0|0
  • Boğaziçi Köprüsü'nde ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde Anadolu'dan Avrupa istikametinde trafik tamamen durduruldu. Güvenlik önlemlerine askeri unsurların da katıldığı görülüyor.

Genelkurmay Başkanlığı, mehil izni kullanan personeli görevi başına çağırırken, Ankara üzerinden çok sayıda savaş uçağı geçti.

Genelkurmay Başkanlığı'ndan Ankara Garnizonu'na atanıp, mehil iznini kullanan personelin derhal mehil iznini sonlandırıp birliklerine katılması emri verildi.

Genelkurmay Başkanlığı önündeki güvenlik önlemlerinde çok sayıda ambulans da hazır bulunduruluyor

Öte yandan, İstanbul'da Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri geçişlere kapatılırken, Ankara üzerinde savaş uçakları alçak uçuş gerçekleştirdi.

0|0
    0|0
  • Tahminen işidin köprüleri havaya uçuracağına dair istihbarat almışlardır. Bunun için güvenlik önlemi alıyorlar.

0|1
    0|0
  • Hayırlısı diyorum

1|0
    0|0
  • Çok güzel bir geceydi full action :S

0|0
    0|0
    • Ya evet ölen askerler de sivil halk ta özel gösterim di

• Bu ülkede müslüman kesim azınlık olacak seçtiğiniz tayyip sayesinde bu bugün olmazsa elbet olacak tarihi kaydedin dedi dersiniz.. Uyuyan güzeller.

0|0
    0|0
  • Hulusi paşa köprüde pokemon görmüş onu avlıyormuş / kaç kere yazacağım daha :D

1|0
    1|0
  • Ankaradaki olay solo türkmus

0|0
    0|0
  • fake darbe

0|0
    0|0
  • gözünüz aydın 12 eylül geri döndü iyi mi oldu 4 sene gerdi döndük

0|0
    0|0
  • Askeriye ayaklanmalı artık darbeye karşıyım ama ülkeyi mahvettiler darbe ve iç savaş çıkarsa bir kaç seneye şaşırmayın. Allah korusun ülkemizi

1|0
    1|1
  • Ülkede ne oldugu belirsiz artik

0|1
    0|0
  • fransadaki olaylarla bağlantısı varmış galiba. kırmızı alarma geçmişler

0|0
    1|0
  • darbe olacak gibi. hükümet devrilebilinir...

1|1
    1|1
    • Aklıma gelmedi değil ama böyle tantanalı olmazdı darbe daha gizli olurdu

• bacım ülke elden gidiyor artık. gizlisi açığımı kalmış bunun. biran önce gereken yapılmalı. yoksa rte ülkeyi satacak hepimiz esir düşecez...

• Bomba ihbarı yapılmış olabilir tabiki tedbir almak askerin görevi yapacak bişey yok

0|1
    0|0
  • Allah Sonumuzu Hayretsin.

1|0
    0|0
  • Çözecekler.

0|0
    1|0
  • Askeri DARBE biri dur demeliydi bu yönetime ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN, HELAL OLSUN ASKERLERİMİZE

1|1
    0|1
  • bomba ihbarı vardır mutlaka.

0|0
    0|0
  • darbe girişimi

0|0
    0|0
  • DARBE OLDU DARBEEE!

0|0
    0|0
  • kalışma varmıs haberlere bak

0|0
    0|0
  • Ohal mi ilan edildi nedir

0|0
    0|0
  • Darbe

0|0
    0|0
  • Aynen eve dönerken gördüm bende

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• ne diyelm hayrlısı

2|0
    0|0
  • Şu an Ankara da savas ucaklari cok yakinimizda ucuyo ates aciliyo bissuru ses duyuyoruz. Sonumuz hayrolsun

1|0
    0|0
  • Ankara da kısa aralıklarla uçaklar geçiyor ve çok yakindan

1|0
    0|0
  • Bakın buna bile sasirmiyorum şaşırma duygumu kaybettim resmen

1|1
    0|0
  • Noluyorr? korkmaya başladım😢

1|0
    0|0
  • olmasi gereken

1|0
    0|1
  • Keske becerebilseler..

0|0
    0|0
  • Evet bende gordum.. Çok yakın uçuş yaptılar baya da sürdü.. Korkunctu..

0|0
    0|0
  • Allah yardimcimiz olsun neler oluyor acaba cok sasirdim :O

1|0
    0|0
  • ya askeri darbe oldu ya da hükümet orduyu ele geç, rdi şeriatı ilan edecek

0|1
    0|1
    • Allah korusun ya ne ilanı

• şeriatta kimin kimi kestiği belli olmaz dikkat et ha senin g. tün gitmesin şeriat ayağına g. t kılı

• kaşar bizzat seni s. çan anandır ;) o... pu evladı

• Allah'ım yardimcimiz olsun milletimizi korusun

1|1
    0|0
Yükleniyor...