İnsan olarak değil "Sevgili" Sevişilecek şey" olarak görülmekten çok sıkıldım. Bu ülkenin erkekleri, niye böylesiniz?

Güzel bir kadınım, bunu inkar etmiyorum bununla övünmüyorum da. Fakat bu durum insan gibi yaşamamı neden engelliyor bu ülkede? Bir erkekle ettiğim sohbet 5 dakikanın üstüne çıktığında insanlar direk yazmaya başlıyor, kim oldumu öğrenmek için, hobilerim ne, ne düşünürüm ne yaparım bunlar kimsenin umrunda değil. Herkesin tek derdi koluna beni takıp gezdirmek, millete vay be dedirtmek ya da birebir kendileri güzelliğimden faydalanmak.

Kaç yaşına geldim, bugüne kadar yolumu kesen herkesten 1 lira alsaydım şimdiye kadar zengin olmuştum, ama doğru düzgün tek bir ilişkim bile olmadı/olamadı. Kimseye kuyruk sallamıyorum, kimseye hava atmıyorum, kendi hayatım kendi hedeflerim var buna odaklıyım. Ama gördüğüm tacizin haddi hesabı yok, kadınsam da güzelsem de en başta insanım arkadaşlar ve bu durumdan çok sıkıldım artık. İnsanlar evime kadar takip ediyor, esnafa şuna buna sorup adımı öğreniyor, resmi bir kuruma verdiğim telefon numaram iki gün sonra onun bunun eline geçiyor, aklınıza dahi gelmeyecek makamda mertebede insanlar arayıp rahatsız ediyorlar beni. Ne hakla?

Hepsini şikayet edeyim, hepsini döveyim, nereye kadar? Bitmiyor sonu gelmiyor. Çok sıkıldım artık, bir dakika durmak istemiyorum şu ülkede. Sonra da neden erkeklere karşı bu kadar önyargılısınız deniyor. Ben yurtdışına çok çıkmış neredeyse o kültürle büyümüş biriyim ve bu ülkede gördüğüm kadar taciz bela görmedim. Bunca saygıya karşın, tevazuya karşın böyle bir geri dönüt mü alacağız bu ülkenin erkeklerinden?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben boyle degilim dedikleriniz hic birini de yapmam yapilmasinida dogru bulmam guzellik başa bela bu ulkede bu dogru

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hug me benzer durumları yaşıyorum ya bir erkek kankam var bana o gözle bakmayan çocuğa nasıl sarıldım bana insan gözüyle baktığı için :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tek kişiyle seviş tek kişiyle evlen tek kişiden çocuk yap. bu insan kitlesi dünyanın her yerinde var ve sayıları da artıyor.

0|0
    0|0
  • Dünyanın adaleti bu kadar bizde deriz adam akıllı biri gelse hayatimi versem benim icin çok seveyim cinsellik en son siradadir kadın ruhu oksanmasi gereken bir varlıktır bedeni değil!!

0|0
    0|0
  • Maalesef alacaksın, güzel olmana gerek yok nefes alsan yeterli taciz için. İmkanın varsa yurt dışına çıkıp rahatla.

0|0
    0|0
  • Çok güzel ifade etmişsin valla ne diyim

0|0
    0|0
  • senin derdine derman zor bulunur geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...