Ailem ikiyüzlü, yalnızım, siz bu durumda ne yapardınız?

1 yıl antalyada babamın yanında yaşadım bir de üvey annem vardı yeni evliler bu arada. Çok büyük haksızlıklara uğradım, kadın beni evden de kovdu. Herneyse benim sorunum bütün bunları bilip de duyarsız kalan sayın akrabalarıma. Biz senin yanındayız yalnız değilsin dediler sonra kadına yalaklık yapmaya başladılar. Hiç kimse "ağzını bile açmadı" evet bu beni üzüyor. Bir gün insaflarına geldi de bana yemek aldılar evde yemek yiyemiyorum çünkü. Bu yanımda olmaları. Pislik babamdan bahsetmiycem bile. Neyse geri dönmemek üzere bursaya gittim annemin yanına. Üvey karı hakkında " valla şanlı kadınmış x olsa döverdi" dedi ciddi olarak. Annem de yanımda olmadı hiçbirşey demedi nerdeyse. Aile gözüyle bakamıyorum ufak bir tehlikede ailem bana sırtını döndü. Yeni şehirde olduğumdan arkadaşlarım kalmadı. Gerçekten çok, ama çok yalnızım. Abartıp abartmadığımı bilmiyorum ama arkadaşlarım bana hak veriyorlardı ailemden daha önemlilerdi. Şimdi ne yapabilirim?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sen biraz yırtık olmıyasın?

0|0
    0|0
    • Bunu nasıl çıkardın merak konusu

• Dediklerin mantıklı ama bilmeden kafana göre teoriler üretemezsin. Hepsini açıklayarak anlatsaydım yer kalmazdı. Böyle örnekleri nerde gördün bilmem ama herkese aynı etiketi yapıştıramazsın.

• Peki bakalım o vakit sen iyi ol doğru er ya da geç ortaya çıkar.. Ama unutma sevmekde saygıda fayda var. Herkes kötü olmaz çünkü hayatında sevdiklerinle mutluluklar dilerim.

En İyi Kız Görüşü

• Çok üzüldüm... Yorumsuz... Allah sana hayırlı kapılar açsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Aile olmak demek sadece kan bağı ile oluyorsa boşver umursama, kendi kendine ayakta durabilecek güçte olsa dön arkanı bas git. Eğer kendilerine senin ailen deyip arkadaşların kadar bile olamıyorlarsa değmez.

0|0
    0|0
  • Senin yaşadıklarının benzerini yaşadım. Parklarda yattım. Benzeri diyorum çünkü üvey kısmı yoktu bende. Anne baba ayrı yaşıyordu bir zamanlar. Şimdi hepsine para yolluyorum. 2006'da parklarda iş yerinde yatan haftalık 20 tl maaş alan adamdan (o zaman 18'dim) şimdi ay dönümü gelse de para gönderse diye bekliyorlar. Kıramıyorum tabi. Bu da benim saflığım

0|0
    0|0
  • olay nedir ki üvey annenle olan, herkesin sana sırtını dönmesi anormal geldi..

0|0
    0|0
  • Dikkat et ! Kotu yoldan koru kendini

0|0
    0|0
  • bişi yapamazsın

0|0
    0|0
  • hımm tanımak lazım seni

0|0
    0|0
  • İşin zor

0|0
    0|0
  • Sevgili ne kaç git kurtul

0|0
    0|0
  • anlamadım çok uzun

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • gel benle kal

0|0
    0|0
  • Başka şeyler bul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah öyle babanin.. gerci annendende hayir görmemissin ama. Yardim edebilecegim birsey olursa, bana yaz.

0|0
    0|0
  • hayatın zorlukları bunkar annen içinde sence babanın bir baikasıyla evlenmiş olması zor degil mi? annenin yanında olmalıson boyşe durumlarda en ufak şeyde bile seni suçlayabilir ama onuda anlamak lazım

0|0
    0|0
  • ben bursadayım kardeşim gel koş bana ellerimi kocaman açtım

0|0
    0|0
Yükleniyor...