İşid insanları ne ile kandırıyor sizce?

İnsanların beynini nasıl yıkıyorlar? İnsanlar bukadar saf olamaz ki? Ben kendimde düşünüyorum ve ben inanmazdım böyle birşeyi göze alamazdım? Almanyadan hatda benim oturduğum yerden bir kız işidli biri ile nikah kıymış ve oraya kaçmış? Birsürü ülkeden birsürü insan oraya kaçıyor? Bu nasıl oluyor? Cihad kelimesini yalnış anlamışlar desem küçük çocuklarda ölüyor onlar günahsız kadınlarada saldıramayız.. Aklım almıyor! Zaten gerçek cihad nefs ile cihaddır..

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Cok basit dunyada muslumanlari istemeyen bir suru devlet , devlet baskani , derin devletler ve teror orgutleri var.. Muslumanligi muslumanlikla yok etmek isteyen isid avrupa ulkelerinin bir cogundan gonullu asker kabul etmekte sirf muslumanlara kini olan insanlar nefret edenler bile bu orgute katilan var.. Tabi o bizim ozendigimiz buyuk avrupa ulkelerinin yoneticileride her turlu destegi sağlıyor kimisi el altindan kimisi hic cekinmeden acik bir sekilde yardim ediyor.. Insanlarin zayif yonlerinden yakalayip o orgute dahil ediyorlar.. Bunların icin de beyni yikanmis musluman insanlarda var tabi ki.. Maddi yonden manevi yonden eksik yetismis veya öksüz yetim cocuklari alip yetistiriyorlar..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İslam yasaklansın. Burası laik bir ülke şeriat isteyenler defolsun arabistana

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Her Müslümanı kandırdıkları gibi, cennette huriler, cehennemde ateşler deyip veriyorlar eline bombayı

1|1
    0|1
  • toplumun dışladığı insanları. sevgiye aç , topluma göre çirkin yüzlü. sevilmeyen kişiler terör örgütleri tarafından özel ilgi görür. bu insanlarda ilgi gördüğü yere yakınlaşır. sonrası malum.

1|0
    0|0
  • Uyduruk hadisler neden oluyor

1|0
    0|0
  • Cenneti vaad ediyor daha iyi kandırma yöntemi var mı?

1|1
    0|1
  • bence uyuşturucu

1|0
    0|0
  • Cennet ile

0|1
    0|0
  • Gunumuzde deccal işbaşında. Sağını gösterip burası sizin cennetiniz der oraya atlayan cehenneme gider. Sol tarafını kaldırır burası sizin cehenneminiz der oraya atlayan cennete.

0|0
    0|0
  • Haşhaşi

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • para

0|0
    0|0
  • Din ve cihad

0|0
    0|0
  • Kimsesiz cahil ezilmiş zor durumda hiç bir şeye sap olamamış okumamış olan insanları etkiliyorlar özellikle onları kandırmaları kolay oluyor

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...