Annem çok ağlıyor ne yapıcam ben ya?

Biz fakiriz kirada oturuyoruz evimizde sadece annemin odası var kardeşimle ben tv odasında yatıyoruz ve akrdeşim erkek. evde kalorifer doğalgaz vs yok hep soba yakıoduk. kira 400. istanbuldayız. ben üni okuyorum başka bir şehirde. annem bu kış soba yakamamış hep tütmüş hep komşular gelip anneme bağırmış. ev bodrum kat eve hep fareler girmiş ev böcek kaynıyor bahçeye baktığından. paramız olmadığından ilaçlatamıyoruz da. babam hapisteydi yeni çıktı iş bulamıyor bir annem çalışıyor ben de yaz için iş arıorum ama bulamadım henüz. annem artık ev sahibi olucma bıktım dedi. emin evime gitti. taksitle ev almak için ve faiz yok diye. ama peşin 6 buçuk bin istemişler bizim kenarda hiç birikmiş paramız yok para yetişmiyor zaten. adam da o zaman olmaz demiş annem çok dil dökmüş ama olmamış. annemin ayağında topuk dikeni var bir de o kadar yürüdüm ayaklarım ağrıdı. ben hep böyle sürünücem mi diye ağlıyor sürekli anne bir , yolunu buluruz diyorum nerden bulcaz eminevim bile vermedi ev diyor. annem çok da dua eder türbanlı bir kadın. sabahtan beri ağlıyo sürekli ne yapıcam?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• bir an gerçekten kardeşiz falan sandım durumlarımız o kadar benziyor ki o kadar olsun Allah yardımcınız olsun dua edin inşallah

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcınız olsun :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• allah yardımcınız olsun lakin bukadar sıkıntı çekiyorsunuz ve seni okutuyor lütfen oku ve iyi bir yere gel anneni hiç olmassa sen sevindir

1|0
    0|0
  • üzüldüm. Allah yardımcınız olsun.

e okuyo muşun , geleceğin yok mu i yani hani anne üzülme ben mezun olunca paramız olcak falan desen rahatlar belki

0|0
    0|0
    • var başarılıyımdır. hırslıyımdır. ama daha 2 yılım var annem daha fazla dayanamıcak gibi 5 saattir hala ağlıyor

• sizden daha kötü durumda olanları örnek ver. sağlığınızın iyi olduğunu örnekle , ya ben ya da kardeşim sakat olsaydı nolurdu. bak Allahın izniyle babam da çıktı , oda iş bulur üzülme falan de

• 1. öncelikle kendini acındırma küçük duruma düşürme belediyeye başvuru yapın yardım konusunda kimse aç kalmaz allahın izniye erkek kardeşin de köpek gibi çalışsın işine

0|0
    1|0
    • Kendini acindirdigi felan yok derdini anlatmis erkek kardesinede kopek gibi calissin diyerek saygisizlik yapamazsin sana kimse saygisizlik yapma hakkini vermedi yorum yapcaksan adam akilli yap.

• @Uzaydakikeş saçma düşünen sensin tabi çalışsın

• Moral ver annene Allah büyük kul sıkışmadıkça hızır yetişmezmiş sabır..

0|0
    0|0
  • Allahım yardımcınız olsun sizin için dua edecem Allahın izni ile inşallah binev sahibi olursunuz

0|0
    0|0
  • Güzel hikaye, değilse ailecek bir gusül alın, bu kadar şanssız olmanın başka açıklaması yok

0|0
    1|0
    • ah keşke yalan filan olsaydı da bu kadar zor bir hayat sürmeseydim. hayatım boyunca neler neler yaşadım bir bilsen... gusülle filan da düzelcek bir durum değil. bazıları şanssız doğar

• Herkezde bir dert var allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Çook uzuldum insallah duzelir en kisa zamanda uzme kendini annenede moral ver devamli ne diyimki

0|0
    0|0
  • Bana biraz konuşalım lütfen. buradan değil ama yaz bana

0|0
    0|0
  • Dayanıp sabretmekten başka birşey elinden gelmez. Sen bu yaz için iş bulmaya bak acilen. Eğer bulursan hemen biraz toparlanabilirsiniz. Annende sevinir. Gerekirse sabahtan akşama kadar tüm şehri gez. Bir iş bul kendine anneni sevindirmek için. Yalnız İstanbul tehlikeli dikkat et. Akşam olduğunda dön hemen geri evine. Gündüzleri işini ara. Umudunu kaybetme

0|0
    0|0
  • Oku ilk kendini kurtar sonra aileni düşünürsün

0|0
    0|0
  • sen sadece onun için dua et yanında dur

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Kuzum benimm ya Rabbimm yar ve yardımcin olsun bol bol dua et annenin yanında ol ağlamasın Allah gusel bir kapı açar buna inan size çok dua edicem :(

1|1
    0|0
  • Belediye ücretsiz ilaçlama yapıyor canım onun dışında keşke yapabileceğimiz birşey olsa ya 183 ara ücretsiz psikolog desteği alsın annen

0|0
    0|0
  • Dualarım sizinle allah yardımcınız olsun, elinden geldiğince teselli et ve iş bak kendine

1|0
    0|0
  • Allah yardimciniz olsun bak bugun cuma dua et sende dert veren Allah dermaninida verir. Sende is bak mesela sende calis

0|0
    0|0
    • anneme diyorum allah bir kapıyı kapatırsa diğerini açar bir imkan çıkar diyorum ama anlamıyor

• Bu haldesin internete takiliyon rahat rahat

0|0
    0|0
    • internet her evde var neyin kafası bu? belki komşudan ortak kullanıyorum nerden biliyorsun? belki baaşrılı öğrenciyim yarışmadan bilgisayar kazandım nerden biliyorsun? hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasıjn abla

• bir kurum yok mu yardim isteyebilecegiiniz

0|0
    0|0
  • Rabbim yardimciniz olur inşallah umudunu allahtan kesmeyin güzel kardeşim 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...