Annem çok ağlıyor ne yapıcam ben ya?

Biz fakiriz kirada oturuyoruz evimizde sadece annemin odası var kardeşimle ben tv odasında yatıyoruz ve akrdeşim erkek. evde kalorifer doğalgaz vs yok hep soba yakıoduk. kira 400. istanbuldayız. ben üni okuyorum başka bir şehirde. annem bu kış soba yakamamış hep tütmüş hep komşular gelip anneme bağırmış. ev bodrum kat eve hep fareler girmiş ev böcek kaynıyor bahçeye baktığından. paramız olmadığından ilaçlatamıyoruz da. babam hapisteydi yeni çıktı iş bulamıyor bir annem çalışıyor ben de yaz için iş arıorum ama bulamadım henüz. annem artık ev sahibi olucma bıktım dedi. emin evime gitti. taksitle ev almak için ve faiz yok diye. ama peşin 6 buçuk bin istemişler bizim kenarda hiç birikmiş paramız yok para yetişmiyor zaten. adam da o zaman olmaz demiş annem çok dil dökmüş ama olmamış. annemin ayağında topuk dikeni var bir de o kadar yürüdüm ayaklarım ağrıdı. ben hep böyle sürünücem mi diye ağlıyor sürekli anne bir , yolunu buluruz diyorum nerden bulcaz eminevim bile vermedi ev diyor. annem çok da dua eder türbanlı bir kadın. sabahtan beri ağlıyo sürekli ne yapıcam?

0|0
816

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...