Suriyelilerin ülkemize yerleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

suriyelilerin ülkemize yerleşmesi ve tokiden ücretsiz ev sahibi olmaları hakkında düşünceleriniz nedir? bence bu türk vatandasına büyük bir haksızlıktır kısa ve öz.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ücretsiz degilmis.. ödeme kolayligi mi ne varmis mis. bana kalirsa äyle bir niyetleri vardi da, tepki alinca kivirdilar.. tamam kalsinlar savas bitene kadar ama ev mev yok. bana lazim bana versinler

0|0
    0|0
    • yalan hepsi yalan ödeme kolaylığıymış kıvırıyorlar bizim ülkemizde onca şehitimizin evi parkı yıkık dökük haldeyken bu vatan hainlerine ücretsiz ev vermek büyük bir yanlıştr buyuk saygısızlıktır biizm askerimiz vatan için onlarca can verrken sehit verrken bunlar kndi vatanını ülkesini satıp bizim ülkemize bedeva gecnmeleri büyük yanlış bu hükümetin bir , r oyunudr yakında iç savaş çıkarsa hiç sasmayın ülkeyi bölmek için akıllarına gelen her fırsatı değerlendiriyorlar

• Yanii.."vatan sevgisi imandandir"

En İyi Erkek Görüşü

• Olumlu bakıyorum.

0|0
    0|0
    • akp koyunları sizi siz bu zihniyetle çok daha güdülürsünüz

• @sananeeeeeeeeee sen bunlarda din iman var mı sanıyosun Allah korkusu var mı sanıyosun hepsi din tüccarı din islam üzerinden ticaret yapan yahudi kanı taşıyan şerefsizler

• Evet öyle araplara gelince din islam türklere gelince yok oluyor suriuiyeliler müslüman türkmenler türk olduğu için müslüman değildi ondan kampa alınmadı

Kızlar Ne Diyor 2

• Hakkımı helal etmiyorum bu ülke bizim vergilerimizle dönüyor

0|0
    0|0
  • Dediklerimiz de çok dikkate alınıyor ya? Valla bu kadar arapla aynı ülkede yaşanmaz, başka ülkeye yerleşmeyi düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • kndi ülkesin e faydası olmayan vatan hainlerinn bizim ülkemize ne faydası olabilrki türlk bayrağını çiğneyen şerefsizlerden ne hayr beklenrki

• Onlar işi kuytu köşelerde kamplarda çocuk yapmak. Tek bildikleri bu. Hepsi birer seks makinesi.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...