Sizce de Adanalılara saygısızlık yapılmıyor mu?

Birçok haberde #Adana ismi geçmekte. Adana artık bir komedi malzemesi haline geldi ve Adana için yapılan haberlerin birçoğu da yalan olmaya başladı.

Örneğin; #Rize'de iki kuzenin birbirini vurmasını, Adana'da pokemonu bulmak için anlaşamayıp birbirlerini öldürdükleri şeklinde çevirdiler.

Adana ile yapılan haberlerin %70'inin yalan olması üzücü. Onu da geçtim eğlence içerikli sosyal platformlarda yayımlanan bu haberlerin gerçekliğine inanan insanların var olduğunu görmek daha da üzücü.

NOT: Adanalı değilim.

1|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Şakasına yapılıyor. Ama bu işin şakasını anlamayıp gerçekten Adana hakkında böyle düşünen insanların olması üzücü.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• saygısızlk yapılıyor tabikii ama saygısızlık yapılcak ortamı hazırlayanda adanalılar bu durumda haberi izleyip inanan insanları eleştirmemek gerek :)

0|0
    0|0
  • Evet yapılıyor gerçektende.

0|0
    0|0
  • Dogru

0|0
    0|0
  • bence adanayı daha sempatik gösteriyo

0|0
    0|0
  • Ama komik :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O rizedeki pokemon muhabbeti trolldü yani bunu anlamayan varsa bir şey denmez ona. Adanalılarla dalga geçiliyor doğru ama bu tesadüf değil saçma sapan bir sürü haber görüyoruz Adana'da geçen öyle olunca da kaçınılmaz bir durum oluyor. Ve bu zaytung benzeri haberler hariç çoğu haber doğru diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • yıllarca temel fıkralarıyla alay edilen Karadenizliler var..
    çok şaşırmamak lazım..

0|0
    0|0
  • Ben aslen darende. Dogma büyüme adanaliyim. :) ;) Adanada 300-400 bin tane piys küryt var. Ve bunlar kenayr mahallerde oturur. Adananin kuzey tarafi yani kuzey adana= hakiki adanalilar. Adanalilar temiz insanlardir. ;) adanali diye pys kürytleri gosteriyo medya.

0|0
    0|0
  • insanları biraz değişik, saçma şeyler yapıyorlar. o yüzden dalga malzemesı oldular.

0|0
    0|0
  • adanalı diyilim fakat çok seviyorum çünki aksiyonlar şehri adana :D

0|0
    0|0
  • Adanalıyım gurur duyuyorum ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...