Artık çekingen olmak istemiyorum yardım edin?

Ben çok çekingen biriyim. Birisiyle konusurken bile çekiniyorum. Hep kısa kısa cevaplar veriyorum ya da biri bişey anlatırken onun hakkında yorum yapmayıp sadece gülümsüyorum. Artık böyle olmak istemiyorum, konuskan, kimseden çekinmeyen biri olmak istiyorum. Ben böyleyken herşey berbat gidiyo. Okul hayatım çok kötü gitti. Silik biri gibi kaldım. Sevdiğim insan uzaklaştı benden. Yardım edin napmam lazım? Onlarda insan sende demeyin. Uygulama olarak neler yapıp bu sorunumu aşıcam bunu söyleyin bana lütfen?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ortamlara gir arkadaş ortamlarına acilirsin

1|0
    0|0
    • O ortamlara girmek işkence gibi geliyo bana biliyomusun:( Ama zorlada olsa denicem

• Denemekten zarar gelmez basta sıkılirsin ama sonra acilirsin

• Tesekkur ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• benim kız versiyonumsun herhalde bende 18 im senin çektiğin sıkıntıları yaşadım halada yaşıyorum ama nedense 2-3 aydır o sıkıntıları hissetmiyorum çekingenlikte gitmeye başladı artık yavaş yavaş mutlu olmaya başladım

1|0
    0|0
    • Nasıl geçti? Kendiliğindenmi? İnsanlar bana çok sessizsin çekingensin dedikçe ben dahada çekingen oluyorum

• kız ortalık karıştı sen birşey biliyormusun?

• Herkesin bildiğinden fazla bisey bilmiyorum şuanda

• Spora basla

1|0
    0|0
    • Başlicam ama önce sınavlarım var

• Ergenlik çağını atlatma düzelir o

1|0
    0|0
  • güvenli olmalısın. bende çekingendim ama yendim çekingenliği.

1|0
    0|0
    • Nasıl yendin? Napmalıyım ben?

• önce güvendim kendime konuşmaya sonra arkadaşlarımla konuşa konuşa açıldım hem biraz dış görünüş değiştirdim benden büyük bayan arkadaşlarım oldu

• Anladım

• kendi kendine ayna karsisinda konus

1|0
    0|0
  • Aynen bende senin gibiyim

1|0
    0|0
  • banyoya giirip şöyle de kim kimi koparıyor kendi payının * .. k

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!