İllüminatiyi destekliyor musunuz?

İllüminati tüm dinleri ve devletleri yıkarak tek bir ülke ve yeni dünya düzeni kurmayı amaçlıyor. Ben destekliyorum. Bence bu sayede dünya daha iyi bir yer olur
İllüminatiyi destekliyor musunuz?

• Destekliyorum.İllüminatiyi destekliyor musunuz?
    10% (2)15% (3)12% (5)Oy Ver
  • Fark etmez ( Nötr)İllüminatiyi destekliyor musunuz?
    20% (4)10% (2)15% (6)Oy Ver
  • Desteklemiyorum.İllüminatiyi destekliyor musunuz?
    70% (14)75% (15)73% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|2
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Destekliyorum. Dinlerin hepsi çöpe.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• illümünatinin bir uydurma, bir sokak hikayesi olduğunu lütfen aklınızdan çıkarmayın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hehe daha iyi olur onlarin sadece kendilerine hayri var , kendilerini dusunuyorlar dunya batsin umurlarinda degil! desteklesen ne olur desteklemesen sanki, insanlari sapiklastirip, aptallasmasina , ve adeta modern kole olmasini sagliyorlar.. biraz arastir istersen

0|0
    1|1
  • İllu da illu
    Ne illuminati miş

0|2
    1|2
  • desteklemiyorum no no no

0|0
    0|0
  • Dinlere saygı gösterme, dinleri yıkmak iste, sonra lgbti için saygı bekle. Hadi oradan mk oğlancısı.

2|1
    1|4
    • Ancak gizliden yazabilirdn sen de ahaha :D

• Sitenin verdiği hakkı kullanırlarken sana mı sorcam nonoş:D

• Ben özgüvensizliğine vurgu yapmak istemiştim. Ezikliğine. Ben de sitenin verdiği hakla engelliyorum

Erkekler Ne Diyor 12

• illuminati falan yok

1|2
    0|1
  • düşüncen yanlıs yeni dünya düzeni yani kapitalizm dünyadaki herkesi kölelestirmek üst kesimdekiler hariç herkesi ayak takımı yapmak amaç

1|1
    1|1
    • ya cidden komunistlikle ayni sey hemen hemen , bunlar sadece insanlari uyutuyorlar

• @Felicityy dediğin gibiyse evet haklısın bunlar saman altından su yürüterek yani bizim haberimiz olmadan kölelestirmeye çalısıyor bizi

• Aynen oyle anlamissin :) isimiz zor gerçekten ahir zaman'a dustuk, bu yahudi pisliklarinin yonettigi gunden gune kotuye giden bir dunyadayiz...

• İllüminatiye nötrüm ve geçmişte yok olduğuna inanıyorum.

0|1
    0|0
  • illumunati çok eski bir kuruluş ilk kuruluş amacı iyi ama sonradan amacından sapmış ve ya saptırılmış gösteriliyor şahsen hala devam eden bir şey olduğunu sanmıyorum

0|1
    1|0
  • Insanlik yavaş yavaş kendi kiyametini getiriyor zaten yakinda illu ya da zilluya da gerek kalmayacak

1|1
    0|0
  • İllüminati saçmalığına inanmıyorum

1|0
    1|1
  • İlluminati denen örgüt çocuklarımızın üzerinden para kazanarak , insanların beyinlerini yıkamaya çalışıyorlar. Şimdi eğer bu saatte öleceğini bilseydin hiç böyle düşünmezdin seni temin ederim...

0|1
    1|0
  • satanist isen normal birşey desteklemen

0|0
    1|2
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Büyü geçer diyip gidiyorum

0|0
    1|2
  • Ben Limonatayı destekliyorum