Eş Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

bugün karıma sorucam bakalım kabul edecek mi lütfen terbiyeli görüşler paylaşın

0|1
11|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• "Yarin yanağından gayrı her şey paylaşılabilir" felsefesiyle büyüdüğümden, bana çok ters...

İnsanların aşık olmadıkları kişilerle hayvan çiftleşmesi gibi seks yapması onları mutlu etmez.

"Canım nolcak, yeme içme gibi bu da ihtiyaç" diyorsunuz da yemenin ve içmenin yeri, zamanı, yöntemi vardır, her koşulda herkesle her şeyi yeyip içemezsiniz. Seks için de bu kurallar geçerlidir.

Eşine bir şey sorma, bence direkt boşan ondan. Onu sevsen bu işlere girmezsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Eş değiştirme ne?

0|0
    0|0
  • O ne ki?

0|0
    0|0
  • Yobazlık...

0|0
    0|0
    • bir yobaz lafını öğrenmişsiniz herşeyede yobazlık diyorsunuz gitte kelime anlamına bak liseli ergen

• Ayneen

• Soru terbiyeli mi ki ben terbiyeli cevap vereyim?

1|0
    0|0
    • ben kimseye hakaret etmedim kötü birşeyde yazmadım soruyu beğenmediysen cevap verme

• Nasıl sindirebiliyorsunuz...

0|0
    0|0
  • anlamına baktım da pek bana uymayan ve kusura bakma ama hoş olmayan bir şey.

0|0
    0|0
  • Eşi olanlar düşünsün

0|0
    0|0
  • Heyecanı bence

0|1
    1|1
  • Deyyus

1|0
    0|0
  • Sen cok terbiyeli bir görüş içinde olduğunu felan mi saniyosun !!!

0|0
    0|0
    • evet

• O zaman sana yapilan terbiyesiz dedigin yorumlarin senin dusuncenden daha terbiyeli oldugunun farkina varman gerek. Rezil herifler.

Erkekler Ne Diyor 12

• Seni koca diye alan eşinin aklını öpeyim. Karısını kumarda satanlardan 1 fark söyle. Ulan benim yaşımda çocuğun olacak yaştasın daha doğru ile yanlışı seçemiyorsun üstüne buraya gelmiş çok normal bir şey gibi yazıyorsun. Valla şu güzel memleketimde gavvatla dolmuş. Ne yapalım artık biz.

1|0
    0|0
  • kötü bir şey

0|0
    0|0
  • Eşini kiskanmayan tek hayvan domuzlardir.

1|1
    0|0
  • Gvatlar terbiye verir olurmuş vay arkadaş

2|0
    0|0
    • senden 10 yaş büyüğüm laflarına dikkat et karşımda olsan iki kelime laf edemezsin burdan küfür ediyorsun

• Karşımda olsanda bu senin gerçeğin değişmeyecek hem bu bildiğin gvatlık neden Alınıyorsun geniş adam değil misin

• Yüksek heyecan yüksek risk.

0|0
    1|0
  • dindar nesil

0|0
    0|0
  • Gavatligin luzumu yok

1|0
    0|0
  • Onu Bilmem De 2. bir Erkeğe İhtiyacınız Olursa Ben Gelirim Kanky

0|0
    1|0
  • Senin yaptığın terbiyeli ya😄 yaw he..

0|0
    0|0
  • denenebilir bir fantazi aslında, swinger deniyor buna bir diğer adı.

0|0
    1|0
  • g a vatlık

0|0
    0|0
  • Yorulunca beni çağırın yalnızlıktan skildim

0|0
    1|0
Yükleniyor...