Ders çalışırken kendimi rahatlatmak için ne yapmalıyım?

arkadaşlar 12. sınıfa geçtim. zaten lise hayatım boyunca hep çalışırdım yani hiç 'son sınıfta hallederim' öğrencisi olmadım. ama birazcık korku başladı sınav ile ilgili ve günde 8 saat çalışmadan masanın başından kalkamıyorum, vicdanım rahat etmiyor. ailem sürekli kızıyor artık. boş geçirirsem rakiplerim öne geçer diye tatile bile gitmek istemedim. kendimi rahatlatmak için ne yapmalıyım? gerçekten de erkenden bu tempo ile başlasam okullar açılınca bıktırır mı?

1|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kasım ayında herkes bıkar :D o zaman da devam ettirrisen sıkıntı yok ama 8 saat çok fazla bu kadar çalışma yine de :)

0|0
    0|0
    • hehe 6 saat çalışayım da önüme geç uyanık seni

• ben hukuk istiyorum aslında sence nasıl bölüm

• Hayalim hukuktu derecem de daha iyydi tm'de sırf ailem istiyor diye tıpa geldim.. Hukuk okuyan arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla çok iyi hele bir de istiyorsan çok güzel ya :)

Erkekler Ne Diyor 2

• t@kipat

0|0
    0|0
  • Az bile! 16 saatte çıkar onu! Sınavlar artık eskisi gibi basit değil. Bu yıl öylesine tüm sınavlara girdim ordan biliyorum.

0|0
    0|0
    • haklısın aslında yaa ama okulda olucam okulda da mı çalışsam hatta tuvalete gittiğimde sıçarken bile test kitabı çözmem lazım

Kızlar Ne Diyor 1

• Adaçayı iç. Ben sigarayla rahatlıyorum ama dediğimi yap, yaptığımı değil.

2|1
    1|0
Yükleniyor...