Rüyaların işaretine inanıyr mısınız? gerçekleşen ya da anlamı çıkan oldu mu şaşırdığınız vs?

ben çok rüya görürüm ve anlamı mutlaka çıkar size de oluyor mu

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çıkıyor çoğu. Ya da geçmişte yaptığım bir hatayla alakalı görüyorum karşımdaki ne düşünüyor ne hissediyor gibisinden

1|0
    0|0
    • hep karşımdakinin ne düşündüğünü görmek istemiştim ya merak ettiğim şeylleri falan

• aynen bana da öyle oluyor bir kere rüyamda bir şey gördüm tam aklmda degil anlamı asla birlikte lamıycagn bir adam için aşk acısı cekmekti ve gercekten 3 yıl olmayacak biri için yandım ve gitti sonunda. rüya için uyuyorum diyebilirim ama genelde aynı cıkmıyor sürekli gün boyunca çok düşündüğüm şeyi de görebiliyorum ama tabi anlamına bakınca oluyor. ertesi günün aynısı falan görüyodum

• O bana çok küçükken 1 kere olddu çok korkmuştum muhtemelen o yüzden bir daha göstermediler 🙈🙈

Erkekler Ne Diyor 3

• yıllardır görmüyorum

1|0
    0|0
  • Rüyalar inanılır ve olur

1|0
    0|0
  • valla 2 gündür rüyamda birini dövüyorum ama

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Oluyor ama çok kötü. Kimi zaman rüyamda gördüğüm şeyleri yaşadım sanıyorum. Bu sabah kafayı yiyorum sandım.

1|0
    0|0
    • ya aynen bende aırı etkisinde kalıyorum baya rüyalarla yasayan bir insanım aşırı görüyorum ve bunun için uyuyorum resmen

• Ben uyumak istemiyorum. Hiçbir uykum rahat değil çünkü. Çok kötü ya gerçekten.

• gerçekten mi ya ama düşüncelerimiz gün içinde yaşananlarda etkiliyor rüyaları güzel bir şey düşünerek uyu ben hep öyle yaparım. çok mu kötü şeyler görüyosun

• Birçok rüyam gerçekleşiyor

1|0
    0|0
  • Olmadi.

0|0
    1|0
  • Oldu

1|0
    0|0
  • benim neredeyse her rüyam gerçek oluyor mk

1|0
    0|0