Hayatınızın amacı nedir? Hayallerinizi süsleyen o amacınız nedir?

Her insanın amaçları var bizi bu hayata bağlayan da amaçlarımız. Benim amacım ilerde sosyal hizmet uzmanı olmak ve toplumda dışlanmış, itilmiş, geri planda kalmış kendini gerçekleştirememiş insanları hayata kazandırmak istiyorum, insanlara yardım etsem ve bir kişinin bile hayatının iyileşmesine sebep olsam onların iyi dualarını alsam o bana yeter, hayatımın amacı bu. Peki sizin rüyalarınızı süsleyen amacınız nedir?

0|2
9|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Seni tebrik ediyorum umarim hersey istedign gbi olur. benimde hayatimda bes insan var onemli onlari mutlu goreyim hep elimden gelen maddi manevi herseyi yaptim yaparim huzur benim amacim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Öncelikle düsüncelerin cok güzel bnmde insanlara yardım etmek hosuma gider. Amacmi ana amac bu zorlu sınavdan en azindan gecer not almak.

1|0
    0|0
  • Amacım mutlu bir hayatımın olması. Sevdiğim kişi ve kişilerle. Diğer insanların bana karışmamasını istiyorum. Ben onların hayatına karışmam zaten onlarda benim hayatımdan uzak dursun. İyi bir iş iyi bir eş istiyorum birde, fazla bir şey de gözüm yok :)

2|0
    0|0
  • söyle bir hayalim var hayalden ileriye gidemez zaten de :D büyük bir şirketin şef yazılım uzmanı olmak tabi büyük şirketten kastım facebook google microsoft vs

1|0
    0|0
  • Bir amacım yok

1|0
    0|0
  • Mutlu bir yuvaya aileye sahip olmak
    iş güç sahibi olmak
    gerçek dost ve arkadaşlara sahip olmak
    Çoğu zamanda gezmek yurt dışı olabilir
    şimdilik bunlar aklıma geldi

1|0
    0|0
  • Senin hayalini yapan meslek ergoterapi yani sen ergoterapistmisin? Eger ergoterapistsen bende dusunuyorum bir kac soru sormak isterim

1|0
    0|0
  • Amacim yok dostum. hayata beni baglayan bo sey de.

1|0
    0|0
  • ileride eşim olacak kişiyi mutlu etmek ve beyaz eşya üretimi yapan bir fabrikada mühendis olmak :)

1|0
    0|0
  • yok olmak.

1|1
    0|0
  • Hayattaki amacim kendime ve aileme icn high quality bir hayat sunmak

1|0
    0|0
  • Okumadan para kazanmak

0|0
    1|0
  • kas gücüyle bütün dünyayı gezmek

1|0
    0|0
  • @_DişiAslan_ beni niye engelliyorsunuz burdan :( sil dedin sildim niye böyle küsüyor komple burdan engelliyorsun :(

0|0
    0|0
  • Hergün yaşıyoruz bir gün mutlu olmak için :/

1|0
    0|0
  • 2 hayalim vardı
    biri gitti (evlilik)
    diğeri ise PÖH olmak

1|0
    0|0
  • Ah o gizli planları paylaşamam

1|0
    0|0
  • bosver

1|0
    0|0
  • canımı yakanın canını yakmak... vurduğu yerden anlasın acı neymiş

0|0
    1|0
  • Bir amacım yok

0|0
    0|0
  • Hayatım yok gibi benim yaşamayı beceremedim hiçbir şey olamadım bomboş bir hayatım var hem bu dünyamı hem ahretimi mahvettim sadece yaşıyorum kendimden nefret ederek

0|0
    0|0
  • Bir insanla huzur bulmak amacım

0|0
    0|0
  • emişmek genel amacım

0|0
    1|0
  • birer birer yok oluyor hepsi.

1|0
    0|0
  • sana gelinlik giydire bilmek :( :(

0|0
    1|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...