Kılıçdaroğlunun ülkeye ne yararı oldu en ufak bir yararını söylermisiniz?

Fransa saldırısı için söylediklerine bakın akp yi suçluyor. Bu zamana kadar en ufak bir yararı olmadı sadece eleştirmek ve iftira başka bir halta yaradığı yok. Ortadoğu savaşını biz çıkarıyormuşuz. Atatürk ün ilke ve inkilaplarının hiçbirisini yansıtmıyor bu adam parti yozlaştı resmen.

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• chp zamanında tüp sırası ekmek kuyruğu beklerdik akp zamanında morgda sıra bekliyoruz kalabalık yerlere girmeye korkuyoruz sen olsan hangisini seçerdin
    not:mhpliyim

0|3
    0|0
    • Dediklerine kesinlikle katılıyorum ama mhpyide yönetenler şu an mhpyi bolmuyor mu Türkeş'in kemikleri sizliyor kemikleri
      Not:tarafim tarafsız

• @DıdınınDıdısı10 ee demeki hepsi bir yanlış yapıyor önemli olan az hata yapın yanında durmak hatalar yapın ve kasıtılı hatslar yapının değil

• @Oğuzreyis o zamana gore belki evet ama şu an az hata yapanı valla ben göremiyorum görenler dursun

En İyi Erkek Görüşü

• Kılıçdaroğlu siyasetini ben de sevmiyorum ama terörün bu kadar yaygınlaşmasına ve ses getirmesinde Türk dış politikasını görmezden gelemezsiniz. Suriye iç savaşında Türkiye hep teröristten yana oldu. İç savaş öncesi Türkiye hep İhvancıları destekledi. Türk dış politikası eskiden beri çok sorunlu ilerliyor ve artık tepe taklak ilerlemeye başladı. Terör olsun, Suriyelilere vatandaşlık olsun hep bu politikaların sonucu.

0|1
    0|0
    • Türkiyenin suçuyok dış mirakların suçu var bonbayı patlatan hedef belirliyen sahıslar profesenel sukascilerin cıkarma kaleminden cıkıyor sıradan bir çoban en uygun kordinatlarda eylem yapabilme olasılığı %10

• @Oğuzreyis Onların ülkesinde bomba patlıyor da bizde patlamıyor mu? Bu mu süper güç anlayışı?

• Orta doğunu kontrolu yavaş yavaş bize geçiyor ekoneminin enerjini herşey yavaş yavaş sinder sindire son oyunlar oynanıyor patlamalar zayıflık gösterisinden başka bişey değil vermek isteğj msjlar geri tepiliyor olaylara birazda objektif olmayı dene belki ne oldunu anlarsın

Kızlar Ne Diyor 5

• akp naptı dicem de hazır cevap yol yaptı marmaray yaptı

0|2
    0|0
  • Bırak şu komünisti ya ak Parti gibi var mı bir kere başbakan olma sıfatı yok Kemal kılıçtaroğlunda

0|1
    0|1
  • Evet dinliyoruz

0|0
    0|0
  • Boş inssn

0|0
    0|0
  • Olmadi be pamp

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• O aveli sevmiyorum ama hükümet Orta Doğu'ya karışmamalıydı bize ne Suriye'den, Mısır'dan. Türkiye'nin de payı var kimse yok demesin

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Vallahi görmedim

0|0
    0|0
  • asgari ücret onun sayesinde 1300 tl oldu başka faydası yok

1|1
    0|0
  • Olumazkı kılıçtar oğlu olmasa Akp oyu nasıl alaçak akılı adam olsa biz nasıl oy kazanıcaz bunu düşün bize zararından çok fazdası var fotorafın tersinede bak derim kardeş😀

0|0
    0|0
  • Boyle gevşek bir adam gormedim

0|0
    0|0
  • Mal bir adam

0|0
    0|1
  • hiççç 0

0|0
    0|0
Yükleniyor...