Yaptığım bir analizde kızların yarısı AB ülkelerin toplumsal yapısının erkeklerin ise?

Yaptığım bir analizde kızların yarısı AB ülkelerin toplumsal yapısının erkeklerin ise 3de 2si teknolojisinin bizden daha ilerde olduğunu düşündüğünü söylemiş.
Kızların bu toplumsal ahlak olarak bizden daha ilerde olmalarını düşünmesindeki sebebi sizce nedir?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Kültürü belirleyen elbette dinidir. Ben şahsen sözde müslüman bir toplum olmamızın, kendi kızlarımızı dahi doğru eğitememiş olmamamızın üzüntüsü içindeyim. Birbirine saygısı dahi olmayan sırf bu yüzden yüksek para ve hapis cezaları sistemine sahip bu AB ülkelerini hele ki insanlarını ahlaklı erdemli falan sanıyorlar. Hiç alakası yok hemde hiç.
    Siz ABD ilk keşfedildiği zaman orada bulunan yerli halka neler yaptıklarını bir okuyun veya internette bir göz gezdirinde bakın ne kadar ahlaklı olduklarını yamyamlıklarıyla göreceksiniz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim özgürlüğüme daha çok saygı duyuyolar diyelim. tabiki hepsi aynı değil ama çoğunluğu böyle. bu yüzden toplum olarak daha refah içindeler. ben burda sokakta giyiceğim şeyi 10 kere düşünürken avrupada 2 kere düşünüyorum. buda toplumda huzursuz olmama sebep oluyo. ki bence en ufak sebep bu ve bu bile yeterli

0|0
    0|0
  • ahlak milletten millete değişir şimdi. bizim kültürümüz belli bu kültürü diğer toplumlarla karşılaştırmak bir tutmak adil ve mantıklı değil. bize göre onlar ahlaksız onlra biz yobazız hatta müslümanlara nasıl baktığını demeye bile gerek yok. ama teknolojik bilimsel yenilik eğitim vs konularda bizden ilerdeler evet

0|0
    0|0
  • Evet neden

0|0
    0|0
  • Cunku avru ulkelerinde senim benim yok kimin eli kimin cebinde belli değil . Erkeklerde doyumsuzluk yok. Bizim turkler gibi abazalik yapma mecburiyetinde hissetmiyorlar. Reddedilince baska secenekleri cok. Haa bir de malum domuz eti yiyenlerde nefis olmuyor..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• herkezin birbiri ile rahatça zikişmesi

0|0
    0|0
  • Rahatlık tabiiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...