Gerçek Yaşanmış Olay, Detayı Okurmusunuz?

Deniz Bayramını İzlediğim sırada yaklaşık 7 8 kişilk bir grup kızlara bakarak ben bunu yaptım ben bunu bozdum kenara attım salağı vs. gibi şeyler konuşuyorlardı. Tabi kulağıma geldi ama sadece 2sini tanıyordum aralarından yaşları küçük olduğundan görmedim bugüne kadar yaşadığım yerde ya da denk gelmedik. Neyse 13 Temmuz günü kayığın pervanesine ağ takıldı bir yerden yani denize gitmiştim dönerken dümene yön veremedim hemen durup demirledim orda. Denize girip dalıp temizlemem gerekiyordu. Fazla da uzatıp kimseyi sıkmayım yaklaşık 1.5 saat uğraştım arkadaşlarımda geldiyardım etmek için. Sonra kayığa çıktık güneş batmak üzereydi karşıdan çamlık denilen bir yerden Koyun sürüsündeki akbaş çinsi köpeklerden kaçan 2 motosiklet birbirine değdimi artık dengelerimi bozuldu bilmiyorum denize uçtu virajı alamayıp ve bunu da canlı olarak hepimiz gördük. Hemen çıktım yukarı gidip kurtaralım diye dümen sancak tarafına gitmedi yüzme mesafesi de 1 milden fazlaydı. Acaba dedim neden böyle oldu daha yeni temizledik bu sefer dümenin rayı bozuldu. Cırpınıslarına dayanamayıp yüzerek gittik çocukları karaya çıkardık ama bacakları ve kollarında mutlaka kırıklar vardı şoka girmişlerdi. Neyse ambulans geldi aldı götürdü bizde sonra arabayla gittik baktık Ç. kale merkeze sevketmişler. Düştükleri yerde kayalıklar vardı biraz oraya da gelmiş olabilirler ama başlarında kanama yoktu. gidip ifade verdik arkadaşlarla. Bugün şans eseri biri kolu 4 yerden kırık ve her yerine platin takılmış kısacası kollarını eskisi gibi artık kullanamaz eskisi gibi de Çalışamaz karnında 30 dikiş beli çatlamış. Boyunluk var, diğeri de sadece sol bacağının diz tarafı parçalanmış ve kaburgaları kırılmış köprücük kemikleri kırılmış.. Dediler ki bizi kurtaran siyah kayığın sahibi senmiydin Abi bize öyle dediler dedi. Hayır Dedim ben Sadece 1 Temmuz da Sizin Bozduğunuz Kızları kenara attığınız kızları anlattığınızda Sizi duyan kişiyim.. Şimdi Hikayenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz dedim ve gittim.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Vuu kahraman 👏🏻

0|1
    0|0
    • İnsan olabilmeyi insan gibi yaşamayı tercih ederim. Her taraf Kahraman dolu zaten tıpkı burda binlerce oldugu gibi

• Yoo nerde biz göremiyoruz üç beş taneden başka

• Kahramanlar gündüz uyur geceleri şehre kötü adamlar yakalamaya giderler. Batman şimdi uyuyor mesala. Bu sitede küçüklüğünde çizgi filmlerini izlediğin tüm kahramanları DÜRÜSTLÜK ABİDELERİ bulabilirsin. Mesaj kutunu aç yeter. Onlar Seni bulur.

En İyi Erkek Görüşü

• İyi demişsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vauv film gibiymiş 😳😳😂😂

0|1
    0|0
  • Amlah kendi turumuzden korusun sana da helal olsun

0|1
    0|0
    • Sağol Genç. Ama ben birşey yapmadım. Sadece ALLAH bana bunu gösterdi. Onlar köpeklerden korkan zavallılar işte. Şimdi ömür boyu vicdan azabı ile yaşasınlar sakat sakat.

• Iyiki kim olduklarini gormemissin, herseyde bir hayir vardir yoksa onlar olup belki basit kurtarilmis olurdu bu hayattan... ve sen de islemek istedigin gunahlari yapmamis oldun :) iyidir

• Haklısın Kardeş

Erkekler Ne Diyor 1

• özet geçecek olan :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...