Kızlar, Erkeklerin Bayanlara Kendi Anneleri Gibi Davranmaları Neden Bu kadar zor? Erkeklik yani Adamlık Sizce Nedir?

Çevremde son 3 4 yıldır sürekli mutsuz insanlar kızlığını güvenip verenler boşananlar ve geçmişteki hatalardan bin pişman olan Bayanlar dolu. Belki 60 dan fazladır. Erkeklik Adamlık Delikanlılık vasıflarını bir bayanı kirletmek ile kendinde bulan zavallılar kahvelerde kafelerde ve her ortamda şu kıza şöyle yaptım böyle yaptım sonra da bana b akire kız mı yok diye anlatıp başı göğe erenler acaba hiç düşünüyorlar mı kendilerini nasıl bir son bekliyor acaba. Bu soruyu sormam daki amaç, herşeyden önce ben bir insanım. Bayanlara davranışlarıma göre Erkek ve ADAM olabilirim. Ben Kızlara kötülük yapanların hiç bir zaman ikiyakasının bir araya geldiğini görmedim. Hatta geçenlerde biri traktörün altında kaldı sürünerek öldü. Her ne olursa olsun, herkesin ANNESİ var. İnsanlar kendi ANNELERİNİ nasıl eşsiz seviyorsa bence bayanlara da aynı şekilde davranmalıdır. Çünkü Her Bayan ileride ANNE olacaktır. İnsan Hakkı yemek kayıtsız şartsız sonu yerlerde sürünmek ve Cehennemdir. Eğer bir Bayanın insan hakkını yersen hayatta bir daha asla işlerin doğru düzgün gitmez.. Ne ara bu hale Toplum olarak geldik bir türlü anlam veremiyorum. Her gece kabus görüp vicdan azabı duyacağıma ömrümün sonuna kadar acı çekip sürüneceğime, Bayanlara Kendi ANNEM gibi davrandım bugüne kadar, ve bu yaşadığım sürece de hep aynı olacaktır.. Saygılarımla

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...