İstanbul'da yaşayan arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var?

Dün kpss açıklandı ve sonuçlara göre İstanbul'a yerleşiyorum 1 yılım kaldı. Bu senem yoğun olacağı için araştırma imkanım pek yok. Şimdi tatildeyken araştırmak istiyorum. Beğendiğiniz, çevrenizde hemşire olarak İstanbul'da çalışıp yerinden memnun olanların çalıştığı hastaneler varsa yazar mısınız? (Özel olmasın lütfen. Puanım iyi olduğu için devlet hastanesi isteyeceğim) Birde yazdığınız hastaneye yakın, tek başıma yaşayabileceğim güzel ilçeler varsa onları da yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

0|2
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Pampa Fatihe gel :) Bütün önemli hastaneler burada. Nezih derken yaşam biçimini bilmem lazım eğer maddiyatta sıkıntım yok diyorsan Çapa dan ev tutabilirsin. İstanbul'da arkadaşın yoksa yardımcı olabilirim Fatihliyim. Gerçi İstanbula gelmiş gibi olmazsın Suriye Şam gibi Fatihte senin için biçilmiş kaftan 20 tane hastane var burada umarım çapa ya kapak atabilirsin, yoğun ama mesleğinde sana baya şeyler katar.

0|0
    0|0
    • Getirisi biraz iyi olsun istiyorum aslında. Çapa olabilir ama orası üniversite hastanesi. Üniversite hastaneleri pek önerilmez bizlere :)

• İsmini aldanma araştır onu da :)

• Ben psikiyatri kliniklerini gördüm ve orası onun bir tık üstü ama araştıracağım sizin için :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• İstanbul da memur mu olunur?
    Yerinde olsam Egeye Akdeniz e Karadeniz e giderim

0|0
    0|0
    • İzmir'de yaşıyorum zaten. Karadeniz'i ben istemem. Akdeniz bilmiyorum. Hayalim İstanbul

• Bak güzel kardeşim sana şöyle anlatayım.
      Bu şehir aşırı kalabalık bir şehir. Her evde araba var artık. Trafik berbat. Geçen karşıda işim vardı. Dönüşte 4 saatte geçtim köprüden. Ayrıca hayat da pahalı. Kiralar çok yüksek. 1500 den aşağı ev kalmadı. Alacağın maaş belli. Yoğun bir yeri de tercih edersen çok yipranirsin. Strese girersin. Ben yaşadığımı yazıyorum. Yine de karar senin

• Ev arkadaşı düşündüğüm için kira pek koymaz. İstiyorum açıkçası

• Fatih bunun için biçilmiş kaftan.

Cerrahpaşa, Çapa, Haseki vs en iyi hastaneler burda ve burdaki evler de normal. Konumu da harika, her yere yakın.

Bunların hepsi Fatih ilçesinde, ama başka yerler de tercih edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Çapa, Haseki, Bakırköy, Cerrahpaşa, Samatya, Yedikule gibi büyük hastaneleri seçmeni öneririm. Sosyal çevre ve gelişim açısından mükemmel... Maddi olarak da ucuz kiraya yer bulman imkansız gibi birşey :) Başarılar. Hemşirelere karşı ayrı bir sevgim vardır. Yardımcı olabileceğim başka konular varsa yazabilirsin.

0|0
    0|0
    • Ucuz ev bulmam imkansız oralarda diyosun yani :)

• Hayır bilmiyorum. Öyle bir şey mi var?

• olmaz olur mu canım tabiki var ama her yerde olacağını sanmıyorum. Devlette bilmiyorum ama Özel Gop hastanesinin lojmanı var mesela arkadaşım kalıyor orda... Daha önce de başka hemşire arkadaşlarım olmuştu lojmanda kalan... Ya aslında lojman dedikleri üç- beş kişi kalıyor işte evde. Özellerde hastaneye bağlı oluyor ama devlet hastanelerini bilmiyorum.

• Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ya da Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi
    çok güzel çalışma ortamı olan çok nezih sakin bir ilçesidir kartalın :)

0|0
    0|0
    • Avrupa yakası istiyorum aslında

• Teşekkürler😊

• reca ederim :)

• ikametine yakın seç

0|0
    0|0
  • fikirtepe devlet hastenesi çok nezih bir yer :D

0|0
    0|0
  • Beylikdüzü Devlet Hastanesi ni yaz yeni açılacak bölgesi de toplumun sosyal yapısı da kaliteli, tabi çevre ilçeler biraz yorabilir.

0|0
    0|0
    • Beylikdüzü sosyal yerlere epey uzak diyorlar ama

• Bahçelievler Nasıl bir semt? Bakırköy devlette çalışsam Bahçelievler'de otursam mesela?

• Güzel yerdir, nezih, biraz pahalı olabilir o bölge de İncirli, Bahçelievler aksı biraz pahalı emlak konusunda..

• var tabiki eğer ciddiyetime inanırsan şişli etfal hastanesi ve okmeydanı devlet hastanesi var merkezi hastanelerdir

0|0
    0|0
  • fakir semtlerine gelme

0|0
    0|0
  • Cerrahpasa haseki capa bunlari tercih ed yer olarak da oralara yakin nezih yerler var yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tavsiyem Başakşehir ilçesinde olabilecek herhangi bir kamu hastanesidir.

0|1
    0|0
  • Çapa ve Bakırköy

0|0
    0|0
    • Bakırköy yaşam için pahalı ama

• Genel olarak İstanbul'da yaşamak pahalı zaten :) en dandik evin kirası 1000 lira. Belki Çapa Cerrahpaşa tarafında düzgün bir ev bulabilirsin ama ordaki evler eski biraz

• 1000 lira iyi ama Bakırköy malesef 2 katı :)

Yükleniyor...