Hemşirelik okuyorum ve resmen psikolojim bozuldu benim 😔?

Hemşirelik okuyorum. Bir sürü yanık gördüm. Ağır vakalar yani. Şimdi evde hiçbir şeye dokunamıyorum. Çay demleyemiyorum, fırına yemek koyamıyorum. Prizlerden bile korkar oldum. Hayatımı ciddi manada etkiliyor. Ne yapacağım ben? Psikolojim bozuldu. 😔

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yazik yapamicaksin madem niye bu işe giriyorsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Hemşireler ellerinde ilaç tepsisiyle dolaşan mini etekli jartiyerli hatunlar olmalı sadece yarayla kanla işiniz olmamalı bence

0|0
    1|0
  • Olmasaydın.

0|0
    1|0
    • Banane mi? Ben bu kadar saçma bir cevap görmedim. Madem hassas birisin madem psikolojin böyle şeyleri kaldırmıyor ne diye hemşire oluyorsun? Olmasaydın diyince sanane demeye hakkın var mı sence? Sanane diyeceksen neden gelip burda bize ağlıyorsun?

• Olmasaydın demeye hakkın mı var? Olurum ya da olmam, bu benim verebileceğim karar. Kimsenin yargılamaya hakkı yok. Soru sormam, başkalarının benim yerime karar vermesini veyahut beni yargılamasını gerektirmez. Ayrıca sen "olmasaydın" diyerek benim hakkımı gasp edersen ben de "sana ne" derim. Bu benim en doğal hakkım.

• Yazımı tam okumuş olsaydın şu an bunları yazdığın için kendinden utanıyor olurdun ama işte okuma özürlülük çok yaygın.

• Doktorlarda da bu oluyor. Psikolojideki adını hatırlamıyorum. Eğer hayatını ciddi bir şekilde etkiliyor ve kendin bu durumla başa çıkamıyorsan psikiyatriye gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • daha neler neler görecen sen dur bakalım. parçalanmış beyinler, dışarı taşmış iç organlar vb. saymakla bitmez. her işin bir zorluğu vardır. lakin ekmek yemedende olmaz...

0|0
    0|0
  • Hemşirelik yazarken ne görmeyi umuyordun ki? =)

0|1
    0|0
  • İşte bu yüzden sağlık hiçbir zaman okumak istemedim. Milyarlar verseler yine okumam.

0|0
    0|0
  • Galiba birinci sınıfsın. Herkeste olan bişey o sonrası alışırsın bende ilk başladığımda artık kapı kollarına dokunmaya korkuyordum ya mikrop bulaşırda hasta olursam diye

0|0
    0|0
  • İlk zamanlar olur böyle biraz daha pişmen lazım ozaman sıradan gelir tepki bile vermezsin..

0|0
    0|0
  • Aklını nişanlına ver. Ne biliim. Günlük kiralık ev tut filan ☺.

0|0
    0|0
  • Sende alisicaksin kaplumbag hemsire

0|0
    0|0
  • Zamanla alışacaksın , kopmuş bacaklar paramparca bedenler de benim işimin parcası , napalm hayat bu

0|0
    0|0
  • lışırsın, aslında sağlıkçıların psikolojisnin bozuk oldugunu düşünüyorum psikolg psikiyatr falanında

0|0
    0|0
  • Bırak okulu

0|0
    0|0
  • alisacaksin isin bu senin

0|0
    0|0
  • Alışırsın yakında

0|0
    0|0
  • geçer canım sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • Alışman gerek ama senin mesleğinin bir parçası bu kaplumbağa 😕

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Baska meslege yonel

0|0
    0|0
  • Bende hemsire ve doktorlari sinirleir alinmis hicbir seyden etkilenmez valiklar saniyordum demekki etkileniyorlarmis😞

0|0
    0|0
  • Alışırsınız zamanla

0|0
    0|0
  • Zamanla alisirsin merak etme 😉

0|0
    0|0
  • bende tıp okuyorum banada öyle oluyor

0|0
    0|0
  • korkulcak bişey yok gereksiz yere bu korkun

0|0
    0|0
  • Zamanla alisirsin bir süre sonra gaddarlasiyor insan sen bir de kurtcuklu yaraları gör

0|0
    0|0
Yükleniyor...