Düğüne gitmemekle haklı mıyım😒😕😑😏😐😳?

Yakın bir arkadaşım vardı. Bu hafta sonu düğünü var ve ben gitmiyorum. Çünkü ben 2 hafta önce ameliyat oldum ve en alakasız insanlar bile beni ararken o aramadı. Ben de kötü günümde yanımda olmayanın iyi gününde yanında olmak istemedim. Sizce haklı mıyım?

0|1
34|51

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç alakası yok bayan gitmelisin. Ameliyatın önemsiz basit bir operasyondur muhtemelen ve arkadaşın düğün telaşesiyle seninle ilgilenememiştir. Bana da çok saçma ve kabul edilmez gibi geliyordu aşağı yukarı senin ki gibi bir durum yaşadım çünkü sürekli yok düğün telaşından yok düğün telaşından sonradan anlıyor insan o dönemler arkadaşlarınla bile konuşamayacağın saçma sapan olaylar gelişebiliyor. Mutlaka daha sonra gönlünü almak üzere aklının bir köşesine koymuştur seni. Hem eğer yakın arkadaşın ise olayı konulştuğun zaman defalarca özür dileyecektir. Hak verecektir sana.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gitme öyle insanlar iyilikten anlamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• icinden ne geliyorsa onu yapman en guzeli ve dogrusu. haklılık ve haksızlık onemli degil, karsı tarafın sana ne hissettirdigidir. hesap verip tartısmana gerek bile yok. icimden gelmedi demen masum ve karsı cıkılamayacak , elestirilemeyecek bir acıklamadır.
    Haklılık ve haksızlık boyutuna getirmeden " sadece icimden gelmedi" demek yeter. Haklılık tartısması tüm ikili ilişkilerdeki en büyük zehirdir cünkü.

0|0
    0|0
  • Bırak düğunüne gitmeyi telefon rehberinden bile silmen gerekirdi. Öyle arkadaş mı olur?

0|0
    0|0
  • Gidip nabacaksın ben olsam bende gitmem düğünlerri hiç sevmem boş yere gürültü var davul sesinden nefret ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Haklısın ama yinede Gitmeni tavsiye ederim
    En azından sen görevini yap kenarda dursun o ameliyat mevzusu.

0|0
    0|0
  • Haklisin yürübe aferim sana 😴

0|0
    0|0
  • haklısın kanks

0|0
    0|0
  • Gitme kız zaten çeyrek çok pahalanmş :)
    Hem sebebine net.
    Nilsu sen dügünüme nasıl gelmesin?
    Ameliyatlıyım canım hiç sormadığın için bilmesin tabi diye lafına koyarsın :)

0|0
    0|0
  • Bencede gitme ve sorsrsa ayni bu dediğin şekilde ona söyle ve gerçekten kırıldım dersin ve özğr dilersede dersin ki özür dilesen ne olcsk senin en mutlu gününde yaninda olamadim dersin ve o ömür boyu pişmanlik çeker sms bir sor istersen çünkü düğün için işleri vardır belki haberi olsmamıştır insanlik halı

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Haklısınn

0|0
    0|0
  • Sokakta top gelince yalandan kendini yere atıp allaaa amelyatlı yerime geldi diyip kıvranan nefesi kesilmiş gibi yapan çocuk itemi

0|0
    0|0
  • Haklisin gitme..

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Büyüklük sende kalsın

0|0
    0|0
  • O dekolteyle hangi ülkeye füze atmayı düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • gitme sen :D geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Çok haklısın, geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • başka bırsey yapsan yersız olur zaten , gerçi çağırdı m ıdugune onu bılmıyoruz

0|0
    0|0
  • Haklısın knk

0|0
    0|0
  • Tabikide haklisin...

0|0
    0|0
  • Gidersen zaten aptallık etmiş olursun

0|0
    0|0
  • Gidersen en az bir çeyrek takman gerek zaten sana karşı mahçup da kalmış çeyrek sende kalsın bence 😀

0|0
    0|0
  • Haklisin tabi

0|0
    0|0
  • Daha haklı olamazdın.

0|0
    0|0
  • bu tür kıyaslar yüzünden arkadaşların arası na soğukluk giriyor ve telafi etmesi zor oluyor bunları düşünme ve git ha içimde uhte kalmasın dersen sen amaliyat olduğumda aramdın bile ama ben geldim diye esbiri yollu bide taş atarsın oda mesajı alır

0|0
    0|0
  • doğrusunu yapıyosun kanka. boşver.

0|0
    0|0
  • Gidersen ap. talsin

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Düğünden dolayı sıkıntı olmuş olabilir. Bence git eğer utanacak bir şey olmuşsa utanır anlarsın.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 33

• Mantıklı. Ama dugun zamani yogun olmasi normal. En azindan bir gecmis olsun bile demediyse ayip etmis

0|0
    0|0
  • O senin yakın arkadaşın değil ki. Söylediklerinden bu sonuç çıkıyor.
    Gitme.

0|0
    0|0
  • Haklisin tabi.

0|0
    0|0
  • Şahsen böyle kıyaslama yapa yapa ömürün geçmediğine inanırım.

0|0
    0|0
  • Haklısın tabiki. Senin sadece iyi gününde yaninda olup kötü gününde yalnız birakan bir insani hayatında ne yapacaksın, boşver.

0|0
    0|0
  • Ya düğünü var kızın ya da erkeğin hangi ara başını kaldıracak ta saana yazacak belki ameliyat olduğundan bile haberi yoktur

0|0
    0|0
  • Haklisin ama yinede insanlik sende kalsin gitmeni oneririm ama kendini de zorlayarak gitmenin anlami yok

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam giderim. O onun ayıbı. Tavrımı da düğünden ya önce ya da sonra belli ederim ama düğün günü değil.

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Birak gunu munu bence onun yaptigi ona senin yaptigin sana. Alinganlik etme deger verdigin biriyse git.

0|0
    0|0
  • Düğün telaşından vs unutmuş olabilir, elbette yapmaması gerekirdi ama direkt olarak böyle bir tavır koyman bence yanlıs. Şahsen ben giderdim ama düğünden sonra belli ederdim kırıldığımı.

0|0
    0|0
  • gitme kız

0|0
    0|0
  • Haklısın, bende gitmezdim.

0|0
    0|0
  • İyi gün dostundan hayır gelmez, ama sen yinede büyüklüğünü yap git

0|0
    0|0
  • sen git insanlik sende kalsin yanlisa yanlisla cevap verme o yaptigindan utanir zaten...

0|0
    1|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Haklısın gitme tabi.

0|0
    0|0
  • Sen git büyüklük sende kalsın, utanır hem belki. Sen de gitmezsen sen de kötü olursun

0|0
    1|0
  • Evet haklısın

0|0
    0|0
  • Hep bir karşılık..

0|0
    0|0
  • Haklsın ama düğün telaşından unutmuş olabilir belki hazırlık vs.

0|0
    0|0
  • haklısın.

0|0
    0|0
  • Gitme sakın be

0|0
    0|0
  • haklısın insan böyle şeylerde gönül koyar yani

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Düğün telaşından unutmuştur Zor ve stresli zamanlar oluyor sen anlayışlı olmalisin

0|0
    0|0
  • haklisin

0|0
    0|0
  • Düğün telaşı diye bir şey var

0|0
    0|0
  • Büyüklük sende kalsın git

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam