Çok sinirli biriyim bundan kurtulmak için ne yapabilirim?

20 yaşındayım yeni evliyim ve eşimi çok seviyor onu kıskanıyorum bu yüzden çok kavga ediyoruz sinirden ona herseyi soyluyorum ve kavgamiz dahada buyuyor. Daha sonra pişman oluyorum ama söz ağızdan çıkmış oluyor bir kere.. sadece ona karşı hemen sinirleniyorum ve kolay kolay da sakinleşemiyorum tamam çok aşırı değil ama artik bu sinirimden kurtulmak istiyorum sizce normal midir?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• bende öyleyim ve kurtulamıyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yapman gereken tek şey kendi içinden sakinleşmeni söylemek. Kendim kadar sinirli bir insan tanımadım bu meditasyon sakinleştim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çocukken evlenirsen öyle iki işte kişiliğin oturmamış.

0|0
    0|0
  • sadece kıskançlıktan mı yapıyon bunu?

0|0
    0|0
  • Bana karı boşamak kolay nedesem oraya çıkar iş :D

0|0
    0|0
  • Sende aşırı bir ego var.
    Sorun eşine söylediklerin değil bu egondur.

0|0
    0|0
  • psikolog destegi alabilirsin

0|0
    0|0
  • değilsin. onunla cinsel ilişki sayınızı arttır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence onu seviyorsan kiyamaman gerekiyo yani en kolay degilde en zor ona siirlenmek gerekiyor cunku sonucta hayatini paylastigin insan o. laflari soylemeden once icinden 10 a kadar say once onu dinle ona gore cevap ver birseye sinirlendiysen eger onun yanindan uzaklas konusma 10-15 dakika sonra yanina git ve saakince konus de ki ben buna sinirlendim bu yaptigin hosuma gitmedi v. s.

0|0
    0|0
  • Normal degil malesef bends boyleyim onume geleni derim ama genelde haklilik payim varsa o insani hemn siler umursamam

0|0
    0|0
  • tek çare tartışma başladığında ağzına yemek doldur istesende konuşamazsın

0|0
    0|0
  • Him zamanla bikar eger sen haksizsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...