Eşim askerde ona ulaşamıyorum?

eşim usta birliginr kirklareli luleburgaz a gitti jandarma asayis olarak iki gundur hic aramiyor sizce nedeni ne olabilir 2 gun oldu teslim olali?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• acemi birliğinde pek müsait olmaz arayabilmek için

0|0
    0|0
    • Adam usta birliğine gittiğini yazmış

• @CebiMami pardon haklısın, ama usta birliğinde de ilk günler zor olur, ben de öyleydi en azından. gittiğin birlikte dağıtım, alışma, yerleşme gibi

• Evet abi o da olabilir

En İyi Kız Görüşü

• Ilk günler pek arayamaz ortamı daha yeni adapte oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Elinde olmayan nedenlerden ötürü arayamamıştır. 1,2 gün daha bekle eminim arayacaktır. Aradığında da şartları her ne kadar kötü olursa olsun ilk fırsatta beni ara habersiz bırakma diye telkinde bulun. Olur da yine aramazsa sen gittiği birliğin numarasını ara ulaşmaya çalış.

0|0
    0|0
  • Ilk günler normaldir. Bende gittigimde telefon kartim yoktu ve para olmasina ragmen alacak yer kisitli ve yoktu bir donem. Arkadaslardan rica etmistim. Olur öyle. ya da diger ihtimal hasta olmuştum. Acayip usuyordum. Aramaya gidememistim iki gün

0|0
    0|0
  • Arar arar

0|0
    0|0
  • Ya bir git işine daha yeni teslim olmuş bekle 1 hafta

0|0
    0|0
  • Hemen öyle tel açacak zamanı olmamıştır panik olma ulaşır sana fırsatı olduğunda..

0|0
    0|0
  • Askerlik öyle hadi dur şunu arayayım geliyorum denilecek biryer değil, uygun olduğu ilk zamanda arar, sabah 5 te olabilir gece 12 de beklicen..

0|0
    0|0
  • Burgazın hatunları güzel olur yakında boşar seni

0|0
    0|0
    • yahu bir git isine İzmir Ankara antalya neysede burgaz ne yahu :D tobe tobe ya

• Burgazın meşhur bir lafı vardır. Kızları, kışları bide kargaları meşhurdur diye. Ha bide burgaza giden memur evlenmeden gelmez derler. Bunu doğma büyüme bir Ankaralı olarak söylüyorum fazla küçümseme Burgazı sen 😊

• Bende askerden geleli 1 ay oldu merak etme en kısa zamanda sana ulasır baska sormak istedigin aklina takilan varsa sorabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Eger bir ust komutan denetleme falan yapiyorsa arayamaz onur turlude nobetde veya gorevde olabilir

0|0
    0|0
  • sorun yok

0|0
    0|0
  • işlemler yapılıyor dur arama orada da işlem yapılıyor evrak dert etme

0|0
    0|0
  • Kanka telefon edicek bir yer yoktur yasa alt devreyse üst devreleri izin vermiyordur 😉

0|0
    0|0
  • İlk günler de arayamamak gayet normal..

0|0
    0|0
  • yeni teslim merak etme yerleşiyordur müsait olunca arar seni

0|0
    0|0
  • Henüz yerleşmemiştir bugün veya yarın kesin arar merak etme

0|0
    0|0
  • tatile gitmemiş orası asker ocagı. her istediğinde seni arayamaz.

0|0
    0|0
  • gittiği birliği arayın

0|0
    0|0
  • Merak etme ben askerken ayda 1 telefon edebilirsek şanslıydık... :) sakin ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Daha yeni gitmiş bir düzenini bulsun elbet arar merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...