Domino's fiyatları sizcede faiş değil mi? Orts boy pizza 40 tl?

Orta boy etli mangal 39.90 40 tl 1 kg et alır mangal yaparım yanına bir ufak açarım miss. 40 tl ne la?

Güncellemeler:
Gel alda aynı pizza 20 tl. Eve gelince 40 oluyor. Ula 20 den kar ediyorsan sana maliyeti 9 lira gibi biley 40 lira ney

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• İndirimde iyi oluyor ya en son 20 gibi bişey vermiştim ucuza gelmişti ama

0|1
    0|0
    • Git alda ucuz diğerleri çok faiş. Büyük boy pizza 55 tl. Fakirlikten filan değil. Ama aptalda değilim :(

• Pizzaya 55 tl vermek biraz enayilik

• Gel alda aynısı 20 tl. 20 tl kurtarıyorsa maliyeti 9 lira demek. Eve gelince 40 oluyor :) Neyse fazla uzatmayalım. Yorumlar için teşekkürler iyi günler dilerim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Daha yeni 3 orta boy doyuyos falan 41 tl di uygun kampanyalar var hep zaten

Yoksa normalde tek pizzaya 40 verilmez o nedir mkq

0|1
    0|0
    • Abi fakirlik filan değil. Ama harbiden enayilik. Gel alda 20 tl. 20 tl seni kurtarıyorsa eve gelişte niye 40 oluyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Gotleri kalktim. Almayin ordan bisi mk

0|1
    0|0
    • Gel alda aynı pizza 20 tl. Ula 20 tl seni kurtarıyorsa eve gelişte niye 40 oluyor saçmalık :)

• Lahmacun düşünün..

0|1
    0|0
  • Almak zorunda değilsin

0|0
    0|1
    • Yanlış anlama ama. Senin gibi beyin fukarası mallar yüzünden böyle herşey kazık. Amerika da Avrupada halk nasıl dayanışma içinde olacagını biliyor. Senin gibi mallar yüzünden. En pahalı benzini kullanıyorz en pahalı vergiyi ödüyoruz en pahalı pizzayı yiyiyoruz eşek

• Hangi kanalı açsam şehit bomba suruyeliler birini dövdü. Zam zam zam. Açlık sınırı 3 bin tl İstanbul için. Gençlerin çogu işsiz. Almanya soykırım kararı alır. İsrail vatandaşımızı öldürür dost olurz. Bilal oğlan gemicikte millet açlıktan ölüyor. En pahalı benzin. En yüksek vergi. Bizim vergimiz ile köprü yapıyor 35 dolar. İşine gelmese diyor köprü yaptı yolu kısaltık. Mavi Marmara yola çıkarken bana mı sordunuz diyor. Bazen çıldırcak gibi oluyorum. Bazen iyi oluyor o yüzde 52 hak ediyor. İnş beter oluruz diyorum ne diyim

• Tv izlemeyi bıraktım o yüzden

• pizza almam zaten pizza enayi malı ya :D

0|1
    0|0
    • Abi fakirlikten filan değil. Ama 55 tl büyük boy pizza kendimi enayi yerine koymam

Yükleniyor...