Merhaba arkadaşlar, burada yeniyim önerileriniz nelerdir, nasıl bir site burası?

henüz bugün üye oldum. burası nasıl bir sitedir, düzgün insanlar var mı, amacı ne bu sitenin?

1|1
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Azda olsa var düzgün insan ama genelde sapıklar çok vardır 5 xper e kadar mesaj kutunu kapat

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hosgeldin sitenin amaci sorun varsa sormak.. ve insanlarda soruna cevap vererek sana yardimci olacaklar.. sende onlara görüs yazarak yardimci olabilirsin. her ortamda iyi kotü insanlar vardir.. Alah iyilerle karsilasdirsin diyeyim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Sorularına yapılan bütün görüşlerin ciddi ve mantıklı olmasını bekleme. Ne kadar iyi niyetli olursan ol hem sorularında hem görüşlerinde sana saldırabilecek tipler olduğunu bil, kimisi sebepsiz yere hakaret küfür falan eder takma, bol bol görüş yap soru sor x per kazan :) Hadi hoşgeldin o zaman

0|0
    0|0
  • köle edinebilirsin

1|0
    0|0
  • Merak ettigin bisi varsa soruyorsun bizde cevaplayoruz.

1|0
    0|0
  • Hoşgeldin. Tabiki düzgün insanlarda var sitenin genel amacı merak edilen konularda soru sorarak bilgilenmek.

0|0
    0|0
  • butun merak ettıklerını yazabılırsın sorabılırsın burda ayıp denen bısey yok cunku ınsanlar burda merak ettıklerı seylerı soruyorlar ne ıstersen sorabılırsın merak ettıgın bıseyler varsa sorabılırsın ınsanların sorularına cevap verebılırsın mesela bu sordugun bıle cok guzel bı soru ornek olarak

0|0
    0|0
  • Yeri geldiğinde sığınacak bir liman gıckcjcjcjc

1|0
    0|0
  • şiiişş kimse duymasın aslında burası bir tarikat 4 Xper olunca yeni bir sayfa açılacak ve kabul töreni yapıcaz ondan sonra sende bizden biri olacaksın...

0|0
    0|0
    • anlamadım :o

• Bana kalsa burda mastersin, canın sıkıldı, yeni bir hesap açtın, milleti trolleyecen. Ama sağlam bir trolle beziyon, aferin bu yolda ilerle, takipteyim... :)

• @nafretarslan kim trol anlamadım

• Çok yahşi bir site.

0|0
    0|0
  • Mrhb hg iyilerde var kötüler de soru cevaptan oluşan paylaşım yeri zamanla anlarsın karıştır arada ;) kezban

0|0
    0|0
  • Soru sorup cevap aldığın, abaza erkekli-kızlı bir site. Hoşgeldin.

0|0
    0|0
  • alışırsın

0|0
    0|0
  • Aslında site güzel bir site de ismi neden böyle abuk subuk saçma bir isim koymuşlar "kızlar soruyor" ne be. Dikkat seçmek için mi bilmiyorum ama keşke işimi böyle saçma olmasaydı

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin aramıza.. Eğlenceli bir site her kafadan bir ses çıkar.

0|0
    0|0
  • Geç saatte tek başına sörf yapma adamı boğarlar 🤓

0|0
    0|0
  • Ne arar düzgün insan herkez bişey arıyor

0|0
    0|0
  • sitenin en çapkını benim
    benden uzak dur :)

0|0
    0|0
    • uyardığın için teşekkürler :)

• way efendim sonra ks den birine aşık oldum soruları falan görmek istemiyoruz :D

• Mesaj kutusu kapalı olduğuna göre öğrenmen gerekenleri öğrenmişsin 😀

0|0
    0|0
  • Kim ne söylerse fasa fiso buradaki tek amaç azmak/azdırırmak

0|0
    0|0
  • hemen uyeligini kapat git bu siteden sana tavsiyem dikkaete al

0|0
    0|0
    • neden ki?

• merak iste bir soru cevapliyorsun baskasi geliyor onuda cvbliyim derken birde soru sorayim bir bakmissin gun bitmis ardindan gelen sacma sapan mesajlar ister istemez muhatap oluyorsun bazilari cok asalak sacma sapan insanlar yani pek ciddiye alinacak site degil

• anladım teşekkür ederim

• bende keşfetmeye çalışıyorum

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu sitenin amacı konuları tartışmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...