Yazin kizlar cirkinlesir erkekler yakisikli olur?

Ya yazin kizlar cok cirkin olmuyorlar mi bilincsizce yaniyorlar heryerleri leke gunes lekesi sivilce lekeleri bide ten makyaji yapmiyorlar igrenc gozukuyorlar ya ama bu durum erkeklere yaradi esmer erkek artti (ben beyaz tenliyim ve gunesi sevmedigim icin cok fazla yanmadim hala peynir gibiyim😆) sizce bu durum nasil kizlarin kapkara gezmesi guze bisey mi sizce?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• beyaz tenli iyidir detay da yazdıkların doğru :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herkesin güzelliği de çirkinliğide kendine boşver salla gitsin ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Valla bilinçli erkek zaten sorunlarınızı biliyor dilediğiniz kadar pürüzsüz gezin tüylerinizi iyi biliyor, çatlaklarınızı, selülitlerinizi, çarpık bacaklarınızı, sarkık memelerinizi, sivilcelerinizi, adet dönemi çilelerinizi, siğillerinizi insanız yani bunların olmadığı birilerini zaten pek hayal etmiyoruz bakımlı olsun yeter. Bilinçsiz erkek ki erkeklerin çoğusu oluyor ufaklık ile düşündüklerinden o tip şeylere dikkat bile etmiyor meraklanmayın. Ben yine de çıplak beden gördüm mü gözlerimi dikmiyorum o yüzden pek ilgilendirmiyor açıkçası.

0|0
    0|0
  • Kalça güzelse değişmiyor

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • tam tersi , kışın daha yakışıklıyız

0|0
    0|0
    • Ben esmerlesmesi anlaminda demistim

• kızlar makyaj yapmasa yılın her ayı erkekler daha güzel zaten

0|0
    0|0
  • Beyaz tenli kız candır

0|0
    0|0
  • doğallık en doğru güzelliktir bakmasını ve görmesini bilirsen tabi

0|0
    0|0
  • Beyaz tenli kız candır

0|0
    0|0
  • yaz kış esmerim mutluyum huzurluyum

0|0
    0|0
  • Kanka valla bana esmerler hep itici gelmiştir 😉

0|0
    0|0
    • Bana yapay esmerler itici geliyor su solaryuma giden ya da guneste yanan et kizartmasi gibi duruyorlar

• Kanka valla hepsi itici geliyor beyaz olucak ya bem beyaz hatta varsa kar beyaz 😂😂😂

• e yani 😛

0|0
    0|0
  • Yaz kış neysem o'yum...

0|0
    0|0
  • Herkez istediği gibi gezsin yani ama göz zevkimizide bozmasın :)

0|0
    0|0
  • Hafif yanık olanla super :D

0|0
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de sevmiyorum ama yakışanı var. Ayrıca güzel bronzlaşan birinin ten makyajına ihtiyacı olmuyor ki. Sivilceler desen kuruyor. Sen kimden bahsediyorsun anlamıyorum

0|0
    0|0
    • Ben hicsenin dedigin gibi mukemmel bronzlasmis birini gormedim canim hepsi cop gibi suratlari leke desen fazla fazla ayrica bazialri simsiyh oluyor igrenc duruyor

• O zaman senin gördüklerin amele yanığı olmuşlar

• Deniz suyu tuzlu olduğu için sivilceleri kurutur bu bir, bronz tenli kadınlar her zaman dünya genelinde daha güzel bulunur bu iki, bence beyaz tenliler daha itici güneşe çıkınca kızarmış tavuk gibi oluyorlar bu da üç :D

0|0
    0|0
    • Neden o zaman esmer tenlileri itici buluyorlar bu bir beyaz ten herzaman temizlik ve asaletin sembolu olmusutr bu iki sivilceleri kurutsa gunes lekeleri cikiyor yine camur gibi duruyor suratlari buda buc

• kim itici buluyor? adriana lima mı itici irina shayk mı shakira mı rihanna mı? kim?

• Onlarda nasil bir bakim nasil bir makyaj var bilmiyor sun heralde makyajlarini bir sil bakalim bizim kezbanlardan ne farki kalir

• Çok saçma ne alaka

0|0
    0|0
Yükleniyor...