Kardeşim hocasından çok korkuyor yardım?

Normalde başkası için soru sormam ama bu konuda yardım lazım. Kardeşim nehir 8'den 9'a geçti bu yıl. Yani liseye başlıyacak. Buna bir gaz geldi herhalde benden habersiz benim 5-6 yıl önceki sınıf öğretmenime (şuanda onun fen bilgisi hocası) messengerdan şunu yazmış: (bu arada adım ayşegül)
"Senin a. skm sakal suratlı ilk insan. Senin yüzünden karneme 4 düştü niye sözlüme düşük veriyon pç o*osbu çocu. aysegül ablam da an*anı s*kecekmiş zaten."
böyle yazmış gerizeka... Beni niye katıyorsa... Hoca da scren shoot alıp annemize yollamış. Annem adımıza özür diledi ve çok kızdı... Bana daha çok kızdı nedense sanki suçum var, neyse. Biliyorsunuz bugünde lise tercihleri var tercih yapmak için okuluna gidicez. Ben o yollardan geçtim yardımcı olurum diye okuldan beni de çağırmış müdür yardımcısı. Ablası da gelsin demiş. Ben de gidicem bugün saat 10 gibi. Eğer bu yazıları yazdığı hoca da gelirse okula pert oluruz, gerçekten çok mahcup oluruz sırf nehir yüzünden.. Gelip sorarsa ne açıklama yapabilirim/yapabiliriz ki? Sizce gelir mi? Çok ta sevdiğim sınıf hocamdır çok üzgünüm.. Kardeşim de korkuyor çünkü agresif ve cesur biridir. İnadına okula bile gelebilir. Ne yapmak gerek acil yardım?


0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...