Nerede yaşamak isterdiniz?

Şehirde mi yoksa köyde mi yaşamak isterdiniz? elinizde olsa nerde yaşam sürmek isterdiniz?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Köyde köyü çok severim

0|1
    0|0
    • köy havası insana çok iyi geliyor hanımefendi, köyde 4-5 saat uyuyorum tamamen dinleniyorum ama şehirde 8-9 saat yerine göre uyuyorum ama pek dinlenemiyorum

• şehirde

0|0
    0|0
    • neden ki? şöyle düşün şehir de hep yiyecek içeceği parayla alıyoruz ama köyde olsak kendimiz yaparız kendimiz yeriz

• hayvan gezen yerde koku olur inek falan olur herhalde her köyde doğal olarak koku olacak, küçücük yer olunca laf söz söylenir durmadan dedikodu yapılır bu da yaşamayı zorlaştırır, gece dışarı çıkamazsın, istediğin gibi giyinemezsin zaten böcek falan olur kabus gibi ayrıca ben evde saksıda baktığım çilekle bile bağ kuruyorum hayatta yiyemem kısaca bence şehirde büyümüş biri oraya uyum sağlayamaz ancak hayal olarak kalır o doğayla iç içe olunan hayat :/

• ayak uydurmak kolay aslında ama sizin yaşam tarzınıza zor gelebilecek şeyler olacağı biraz doğru, mesela giyim kuşam konusunda dikkat edilmesi gerekir. Doğadan konuşmak gerekirse, havası suyu şehiri kat kat geride bırakır emin olun, ayrıca inek falan dediniz de şöyle bir düşünürseniz kurban bayramı olunca şehirden insanlar akın akın köy yerlerine gidiyorlar hayvan alıp kesmek kurbanını eda etmek için hanımefendi, herşeyin illaki bir zorluğu var, gençken cefa çekicez ki sonrasında sefa sürelim. hayatın gerçek gayesi de budur.

• Iyim Berlin sehirinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Doğada yaşamak..

0|1
    0|0
Yükleniyor...