Sizce Hangisi TipLe alakalı?

Evet arkadaşlar sorumuz şu şekilde benim seçeceğim erkek-bayan bu olurdu seçin bakalım...

• Kaslı ama Tipsiz
    5% (1)30% (3)14% (4)Oy Ver
  • Cılız ama Yakışıklı
    53% (10)30% (3)45% (13)Oy Ver
  • Bunlar uymaz benim Fikrim şoyle bak yazıyorum...
    42% (8)40% (4)41% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Benim anlam veremediğim şu aşağılamakta istemiyorum ama çocuğa bakıyorum tip yok sıfır ama heryerde kas muhabbeti yapıyo fotoğraflarda surat yok hep kaslar falan sadece kızlar beğeniyo diye kas yapıyolar ya nekadar iğrenç ve bu yüzden spora gitmiyorum bu tipler yüzünden benim tipim bana fazlasıyla yetiyo karizmatik bir yakışıklıyım Allahım sağolsun

0|0
    0|0
    • ama birazda onları düşün tip yok kas yok tamamen eksidesin kas yapıyorlarki giderleri olsun diye

• Okuyonmu bro orda :D

• ben kendimi bildim bileli ankaradayım :P

Kızlar Ne Diyor 3

• Cılız olmasın, kaslı da olmasın, uzun boylu olmasn, çok kısa da olmasın, yakışıklı olmasın, çirkin de olmasın, sevimli olsun, yeşil gözlü olsun, yeter ahajskchzzjxk

0|1
    0|0
  • Bence erkek dediğin yapılı olcak evet seni koruyabilceğine inancaksın bide gözleri güzel olcak kalbi güzel olcak baktımı şiir gibi bakıcak bu kadar

0|0
    0|0
    • şoyle diyebilirim vucudumda güvendiğim bir yerim varsa oda gözlerim ciddi anlamda diyorum 45 yaşındakı kadın yürüdü :D alışveriş yaptıgım yerdeki satıcı beni bekletip gözlerimin güzelliğini sevgilisine gösterdi :P gözler kalbin aynasıdır yahu :P

• http://hizliresimupload net/resim php? i=OHQs9he4 jpg

• Nokta koyarsın boşluklara

• Hem yakisikli hem kasli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gece gece soruya bak mk

0|0
    0|0
    • Hahaha :D sıkıntıdan oylesıne sordum x. d Ad

Yükleniyor...