Giden üyelerden özledikleriniz var mı?

Okumak istemeyenler için soru : giden üyelerden özledikleriniz var mı!

Geçen güzel günler..
Giden üyelerden özledikleriniz var mı?
benim tek bir kişi var :) Adı Ekindi. Sohbet arkadaşım anlamdı. Akıl veren gereksiz yüzlerce tipteb değildi. Bunun yerine karşındakini anlayan, duygularını paylaşan bir ablaydı. Aklıma bu sitw gelince hep o geliyor..
Nicki de Leprusal @Leprusal dı. Bir onu çok özledim. Bir de giden üyelerden adı Oğuzhan @OgzhnOztkn biraz hatta baya Asdf özeldi benim için, gerçi onu yeniden görmek asla istemem, sohbet etmekte istemem kesinlikle üzülürüm yine. . Hiç hatırlamakta istemem yine de özeldi ama

İçimi dökmek istedim. zaten benim için başka değerli üye yok. yokmuş. 2 sene de sadece 2 kişiymiş gerçekten sohbetinden zevk aldığım. 2 kişi için 2 seneni çöpe atmak değerli onca zamanı

Suç bende ama hiçkimseyede kızgın değilim. Bu siteye kendimi çok gereksiz yere kaptırdım

Sizin özlediğiniz böyle sizi etkileyen kişilikler oldu mu bu sitede böyle?

Bu soruyu belki bir gün görüp geri döner diye @Leprusal a hediye ederek açıyorum. Belki ben de bir gün onca zaman paylaştığım bu güzel arkadaşımın aklına gelirim.. Ne kıymet bilmez bir inanmışım ben

Cevaplarınızı alalım arkadaşlar, çok mutsuzum zaten canımı sıkacak şeyler yazmazsanız çok sevinirim :/ pişman olduğum çok fazla var bura ile alakalı.. En çok da burada harcadığım ve sorumluluklarından çaldığım zamanlara üzülüyorum

#Evanescence
#15Temmuz2016

Güncellemeler:
Pembe etiket ne güzel ne canlı
#Pembe en sevdiğim renktir...

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Gıdenler , gıttıklerı gıbı dönmuyorlar , hep eksik yerlerı kalmış oluyor

Sensizömrümüneki

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Siteye çok fazla takilmissin belli
    İns döner ozledigin üyeler

1|0
    0|0
    • site artık çok umrumda değil de bu site deyince aklıma gelen iki insan işte iyi kötü bir değeri olan isimler yoksa burada kalmak nicki olmak bir anlam ifade etmiyor bana

Erkekler Ne Diyor 13

• varda tanımazsınız :D

sizler yeni üyeler sayılırsınız benim ve tanıdığım üyeler için
    tüm bunları kibir ya da ego için söylemiyorum. şunun için söylüyorum

her evrede bu saydıkların burda olur olucak ve olmaya devam edicek

kızlar soruyor. com binlerce üyesini barındıran ve sürekli yeni üyelerle devir daim yapan bir site

popi üyeler , tanınmış üyeler cart curt hep olur ama aynı üyeler olmaz çünkü hep değişir :D

o yüzden şu an tanıdıklarınızın kıymetini bilin nokta nokta nokta :D

0|0
    0|0
    • saçma genellemeler kişisel tanımlar beylik laflarla dolu saçma ve samimiyetsiz bir yorum. cartınızı curtunuzu da alın sorumdan gidin.. duygusuz ve iç boş laflardan midem bulanıyor sadece

• Özlemek güçsüzlük gibi gelir bazen

0|0
    0|0
  • Var. Bakiyorum kiminle aram iyise. Profilinde bu üye hesabi aktif değip der ya. çok koyar o

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • olsada olur olmasada alisiyoz.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Evet var bir kişi. 1 yıl falan oldu ama nickini söylesem tanırsın.

0|0
    0|0
  • @saykopisii 😢😢😢

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • Kendi eski hesabım

0|0
    0|0
  • Hayır ama giderse üzüleceğim kişiler var

0|0
    0|0
  • yook

0|0
    0|0
  • dilan_diloş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu siteyi cok seviyorum. Öncelikle bunu belirtmek isterim.. Sohnet etmem ya da her mesaj yazana cvp vermem genelde. Ancak sohbet edersem ve onunla sohbet iyi geliyorsa kiz ya da erkek site disinda mutlaka baska bir iletisim yolu bulurdum. Ya sosyal medya hesabini alirdim. Ya telefon numarasini.. Cünkü bu sitede kalici olmayabilir ve benim. icin insan kazanmak önemli.. Kaybedemem..😊
    Keske sende iletisim kopmadan once bir bilgiye ulassaydin canim. Bagin kopmasaydi.

0|0
    0|0
  • Evet, birisi var.

0|0
    0|0
  • Burayı abartmayın facebook ya da WhatsApp zannetmeyin sonuçları bunlar olur insan birine alışınca onsuz her gün eksik gibi oluyor.

0|0
    0|0
  • Özlediğim hmm bir arkadasim vardi Aston Martin, onu özledim

0|0
    0|0
  • Çıkmadı ama çıksa da yerini dokduracak potansiyelde insalar var burada ya😀

0|0
    0|0
  • Yok, olacağını da sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Kimseyi özlemedim samimi arkadaşımda yoktu zaten oldum olası kimse ile samimi olmayı sevmem

0|0
    0|0
  • Unutuyorum ben hemen 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...