Giden üyelerden özledikleriniz var mı?

Okumak istemeyenler için soru : giden üyelerden özledikleriniz var mı!

Geçen güzel günler..
Giden üyelerden özledikleriniz var mı?
benim tek bir kişi var :) Adı Ekindi. Sohbet arkadaşım anlamdı. Akıl veren gereksiz yüzlerce tipteb değildi. Bunun yerine karşındakini anlayan, duygularını paylaşan bir ablaydı. Aklıma bu sitw gelince hep o geliyor..
Nicki de Leprusal @Leprusal dı. Bir onu çok özledim. Bir de giden üyelerden adı Oğuzhan @OgzhnOztkn biraz hatta baya Asdf özeldi benim için, gerçi onu yeniden görmek asla istemem, sohbet etmekte istemem kesinlikle üzülürüm yine. . Hiç hatırlamakta istemem yine de özeldi ama

İçimi dökmek istedim. zaten benim için başka değerli üye yok. yokmuş. 2 sene de sadece 2 kişiymiş gerçekten sohbetinden zevk aldığım. 2 kişi için 2 seneni çöpe atmak değerli onca zamanı

Suç bende ama hiçkimseyede kızgın değilim. Bu siteye kendimi çok gereksiz yere kaptırdım

Sizin özlediğiniz böyle sizi etkileyen kişilikler oldu mu bu sitede böyle?

Bu soruyu belki bir gün görüp geri döner diye @Leprusal a hediye ederek açıyorum. Belki ben de bir gün onca zaman paylaştığım bu güzel arkadaşımın aklına gelirim.. Ne kıymet bilmez bir inanmışım ben

Cevaplarınızı alalım arkadaşlar, çok mutsuzum zaten canımı sıkacak şeyler yazmazsanız çok sevinirim :/ pişman olduğum çok fazla var bura ile alakalı.. En çok da burada harcadığım ve sorumluluklarından çaldığım zamanlara üzülüyorum

#Evanescence
#15Temmuz2016

Güncellemeler:
Pembe etiket ne güzel ne canlı
#Pembe en sevdiğim renktir...

0|0

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...