Şu an hakkari semdinlideyim ve nobetteyim karsim kuzey irak benim yerimde olsaniz ne diye bagirirdiniz kuzey iraka :) :) can sıkıntisi

2|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar soruyor da takılırken bir yandan nöbet tutuyorsun vay anasını 😊 Allah Kolaylık versin mehmetcik 😊

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Biz uyurken sizler uyanıksınız nöbettesiniz. Allah sizden razı olsun. Kazasız belasız, Allah sevenlerine sağ salim kavuşturur İnşallah. Bazı edepsizleri dikkate alma ülke yansa benzin dökecek zihniyetli yaratıklar onlar. Moralini bozma.

0|1
    0|0
    • Eyvallah saol gercekten sizin gibi insanlarin olmasi bize grur weriyo burda

• Çoğumuz böyle de işte siteye girerken ne IQ ölçüyor nede yaratık mı insan mı bakılıyor. Her önüne gelen yorum yapıyor işte

• Aynen oyle

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 12

• Masallah bu askerlerde vatani gorevini hep kizlar soruyor da yapiyor gidin isinize.

0|1
    0|0
  • Seni yönetrnin avradını derdim

0|1
    0|0
  • Ustaaaa çıkın da az çatışak canım sıkıldı

0|1
    0|0
  • Bağırmazdım

0|1
    0|1
  • Bir ölür bin diriliriz

0|1
    0|1
  • Allah yardımcın olsun aslan parçası

0|1
    0|1
  • Adammısınız oloooom hesabı 😂

0|1
    0|0
  • Dayı çavuşlar nöbet tutmuyo demı

0|1
    0|0
    • Tutmuyo ama onlarin isi bizimkinden de zor :)

• Cavus nobettcileri degistirir kritik bolgedeysen bnim gibi telefon sigara cakmak gibi seyler yasaktir nobette mesela bnim gibi uyanik biri teli nobete cikardi ve nobetci asaubaya yakalandim bn ne ceza alirsam cavus iki katini alir :)

• vay ayqu

• Helal kardeşim. Kızlar abimize yardımcı oluverin

0|1
    0|1
  • Olum adam gibi nöbetini tut utanmadan birde söylüyorsun birlik sana namusunu teslim etmiş tek yapman gereken gözetleme sen burda takılıyorsun. Yaptığın çok yanlış Mehmedim.

0|0
    0|0
  • Çabuk odama gel asker.

0|0
    0|1
  • aktütünde misin eger oradaysan o bastığın yerdeki taşları ben koydum oraya heryer topraktı biz yol yaptık kaldırım taşı yaptık oradakiler üşümesin diye baraka yaptık soba koyduk bütün askerligim inşaat yapmakla geçti benden sonrakilere birazda olsun katkım olduğunu düşünüyorum kolay gelsin iyi nöbetler sana kardeşim ayrıca askerligin te m k

0|1
    0|1
Yükleniyor...