Güvenlik güçleri, önlemleri sıklaştırsa yardımcı olur musunuz?

Terörden belasından en muzdarip ülkelerden biriyiz. Dünya bir kaosa sürükleniyor ve insanlar arasındaki kutuplaşma terörist grupların büyümesini sağlıyor.

Terörist saldırılara önlem almak, kesin istihbarat dışında çok zor. Evinizden çıkıp otobüse biniyorsunuz, kendi aracınızı kullanıyorsunuz. Kalabalık grupların içine giriyoruz. Bizim için rahat ve kolaylık olan bu durum teröristler için de aynı kolaylığı sağlıyor.

Benim şahit olduğum bir durum ; Ankara Güven parkta ki patlamadan 1 hafta sonra Kızılay a girerken belirli noktalarda polis arama noktaları kurmuştu. Polis üstümü aramak istedi ben pozitif yaklaştım ve yardımcı oldum. Alıngan insanlar çok fazla ; Ben terörist miyim? , acalem var, gidin kendini patlatanı bulun vs. gibi tepki gösterenlere de rastladım.

İnsanlar hem ayranım dökülmesin , hem popoma kimse ellemesin derdinde. Güvenlik güçlerine yardımcı olur musunuz? Güvenlik önlemleri için önerileriniz var mı?
Güvenlik güçleri, önlemleri sıklaştırsa yardımcı olur musunuz ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Parayı onlar alıyor isleri de yapsınlar bir zahmet

0|0
    0|0
    • Siz bu kafayla daha çok patlarsınız , muneccimmi bu adamlar. Tüm dünya, terorun herşeyi nasıl silah olarak kullanıldığını gordu dün. Parayla çözülmüyor bu işler.

• Kesin istihbarat bulsunlar o zaman.

0|0
    0|0
    • Bir teror kurbanı daha gordum , bulunca engelliyorlar zaten. Ben olağan ustu halde ne tepki vereceginizi merak ettim. Terör de karşında bir düşman yok , herkes potansiyel dusmanin senin.

• Tamam bulup engelleyecek zaten işi ne

Yükleniyor...