Annemin kafasına atabileceğim en uygun cisimler neler?

Bana sürekli ev işi yaptırmaya çalışan annemin kafasına atmalık cisimler...

1|0
19|41

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün annenin yokluğunda bakalım bu düşüncelerin bile canını yakacak mi merak ediyorum varsa yoksa biz hakliyiz değil mi anne ev işi yapsin anne yemek yapsin anne kocaya cocuklara komşuya çarsıya pazara yetissin anne köle gibi çalışsın ama bizlere bir toz al dedimi kiyamet kopsun biz hakliyiz onlar cahil biz hakliyiz onlar bize is yaptiramaz anne bir şey istesin neden deriz arkadaşlar eş dost sevgili bir sey desin uğrunda ölürüz can veririz anne baba doğruları öğretir sanane be deriz hele okuyorsak bide biz biliriz onlar ne anlar arkadasimiz bir sey desin bas tacı ederiz tatli gelir sever sayariz anne baba kötü der biz inadina yapariz nasil olsa baskalari yapiyor anne bana iyiligimiz için kizar ama tahammul edemez karsilik veririz hatta evi terk ederiz aylarca konuşmayız ama arkadaş sevgili yapinca seviyorum kaybetmek istemiyorum olur sevgili arkadaş istediği gibi her seyi yaptirir bizde eksiksiz yapmak için canla basla calisiriz anne baba isteyince ben bu dunyaya calismaya kole olmaya mi geldim deriz isyan ederiz
    Arkadaş sevgili küfür eder şans verir bazen guler geçer sineye cekeriz anne baba edince veryansin eder saga sola sikayet ederiz
    Anne baba istediklerimizi yapinca canim cicim olur ama bir seyi yapmadiginda bencil acimasiz olur
    Sıkıştığınız en zor anlarimizda anne baba tek care savunucumuz olur onun dışında umrumuzda olmaz hatirlamayiz
    Sevgili denilen kişiye attığımiz adimin hesabini verir korkariz kaybetmekten
    Anne baba nerdesin nereye kiminle dese zorumuza gider ben çocuk degilim hesap mi vereceğim olur
    Tirnagimiz acidiginda canından vaz gecmeye hazir anne banayi hürmeti saygiyi unutur sevgilim arkadasim yanimda bana yeter deriz
    Bunlar hep işimize gelen bölümler bizler aslinda cikar menfaat isimize geleni yapar soranlara hep hazir cevabiz keşke annemiz babamiz olene dek bizimle olsa ama yokluklarinda anlariz degerlerini biz ne kadar iyizki onlar bu kadar kotu gozumuzde

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Abi bu tiplere sövünce terbiyesiz oluyoruz, pataklayınca keko oluyoruz yani anlayamadım ki. Umarım sırf sormak için sormuşsundur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Annen de zamanında karnından bebek fırlatacağına taş fırlatsaymış keşke.

3|2
    1|0
  • Elmalı turta at pampa, ama tabi anneye böyle şeyler yapmaman daha doğru olur.:D

0|0
    0|0
  • Meteor olursun atma.

0|0
    1|1
  • Onun silahi bence. Terlik :) Neden boyle bisey yapmayi istiyorsun

0|0
    0|0
  • Evleneceğiniz kadını iyi seçin beyler.

2|0
    0|0
  • Troll hoşgeldin. Hesabını aktifleştirmeden böyle saçma bir soru sormuşsun. Bari bir hesabını aktif etseydin bu ne acele troll bacım?

0|0
    0|0
  • Annenin kafasına değil eline 1 demet gül ver sonra en yakın cerrahi doktora gidip beyin ameliyatı ol sana ancak bu yakısır

0|0
    0|0
  • Annene o çalışmayan beynini at kadincagız bir iki dua etsin belki kafan çalisır o zaman.

0|0
    0|0
  • Annenin kafasına bir şey atılır mı! Allah taş eder! 😱

0|0
    0|0
  • Dua at dua. Anan lan o senin

0|0
    0|0
  • Asi Kız _ 06 Çevrimiçi!

1|0
    0|0
  • Kağıt at

0|0
    0|0
  • Kendini camdan at

0|0
    0|0
  • Nutella.

0|1
    0|0
  • beynini fırlat bence fazla yük yapmasın.

0|0
    0|0
  • Ben de diyorum benim oksijenlerimi kim israf ediyor

0|0
    0|0
  • Hain evlat 😃

0|0
    0|0
  • Gül at diyicem ama dikeni batar.

1|0
    0|0
  • Simdiki kizlar piskopat

0|0
    1|1
  • :D :D kezbanus

0|1
    1|0
  • Annene mi aticaksin?

0|0
    0|0
  • O atacağın şeyi bizi büyüten bir anneye atacaksan. Sakla sakla ki kızında sana atacak bunu unutma.

0|0
    0|0
  • Anneye kalkan el tas olur

0|0
    0|0
  • Anneye vurulmaz. ayip

0|0
    0|0
  • Bak eline bir bumerang al, farklı bir şehirden annene doğru at ve bekle.

0|0
    0|0
  • Gül olabilir mesela ya da papatyalar , sarı laleler... belki buket yaptirabilirsin?

0|0
    0|0
  • anana kurban ol

0|0
    0|0
  • Kendini komik sanıyorsun sanırım

0|0
    0|0
  • Niye senin dilin yok mu?

0|0
    0|0
  • Gül at

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

• Kus tuyu yastik at illa bisey atacaksan. Annedir sonucta.

0|0
    0|0
  • Guldum adfs terlik atsan mı ki simdi bilemedim :/

0|0
    0|1
  • annen zaten seni gördükçe kafasını duvarlara vuruyodur yorulma

2|0
    0|0
  • tencere

0|0
    0|1
  • Sövemicem şimdi sana beyin fakiri

1|1
    0|0
  • "Şüphesiz ki biz onları ibret alın diye yarattık."

1|1
    0|0
  • Muhtemelen xper kasmak için sorulmuş troll bir soru; ama gerçeklik payı varsa bile bence KS halkı olarak toplanıp biz senin kafana uygun cisimler atabiliriz. :D

0|0
    0|0
  • Puh sana seni annen boşuna doğurup sancini çekmiş 9 ay karnında. 3 sene kucağında boşuna beslemiş yazik

0|0
    0|0
  • sen kafaya sıçmışsın

1|2
    0|0
  • kadının kafasına senin gibi bir kütük düşmüş zaten

0|1
    0|0
  • yapmiyorum de ve gercekten yapma

0|0
    0|0
  • Yazık ya kadına nasıl bir evlattir bu ! Annende seni dorduguna bin pişman bence

0|0
    0|0
  • Ben bu kızı yolarım gençler

0|0
    0|0
  • Yapma annene öyle bişey cennet ayaklarının altında annenlerin

1|0
    0|1
  • Bu ergenleri bir atin cidden sinirleniyorum

1|0
    0|0
  • Atıcaksan illa yastık