Buraya bakar mısınız gerçekten iyi değilim?😔?

Ne güzel giden bir ilişkim varken bir takım sorunlar hariç her neyse şu an en kötü halimde ailemle deli gibi birbirimize girdik onu arayabilmem gerekirken ihtiyacım varken ben arayamıyprum neden? Kızacak diye. Yarın erken kalkması gerekiyor kızar diye düşünüyorum ki kızma ihtimali çok yüksek en son zaten kavgalı kapattık iyice artıcak. Ben gerçekten normal çiftleri kıskanıyorum hayır ne günahım vardı da hiç bir şekilde aileyi zaten geçtim ilişkilerimde bile mutlu olamıyorum nasıl kötü bir insansam hiç bir şeyi haketmiyorum demek ki. Gerçekten çıldırna noktasındayım belki de çıldırım napıcam arkadaşlar napmalıyım?😔

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ayril benle cik

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her suçu kendinde arama canım belkide gereksiz insanlara değer veriyorsun

0|0
    0|0
    • Ama gerçekteb çok değer veriyorum bu kadarını haketmiyorum gerçekten yeter😔

Erkekler Ne Diyor 6

• bu saattede aranmazki canım bırak uyusun sende uyu ne beklion aile meselesine gelirsek detay bilmeden tavsiye vermeyşz

0|0
    0|0
  • Ara o zaman

0|0
    0|0
  • hep aynı sorular çok değerli ilişkiniz varmış

0|0
    0|0
  • biraz durgun ol bu aralar iyi gelir sana

0|0
    0|0
  • Sakinleş dostum herşey Güzel olacak

0|0
    0|0
  • Ara. Boyle bir durumda senin yaninda bulunmayan erkek seni haketmeyen erkektir. Hic dusunme ayril.

0|0
    0|0
    • Arasam konuşmaya reddetmez sanırım ama kızadabilir artık emin değilim çok değişti bana karşı eskiden asla böyle değildi

• Yani bir iliski neden vardir? Birbirinizin zor durumda yaninda olmayacak. Kizacak kadar sayginiz olmayacak. Derdini solemeye bile cekinecekseniz bu iliskide mutluluk ve iliskinin asil temasi olan sevgi pek de yoktur

Kızlar Ne Diyor 1

• Kötü durumdaysan ve onunla konuşmaya ihtiyacın varsa ara bence bu sebepten kızmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...