Erkekler bir kız niye takip eder?

erkekler bir kızı niye takip eder ve numarasin ister veya konuşmak ister siz yolda tanimadiginiz kızlar böyle şeyler neden yaparsınız erkekler?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu illaki he erkek arkadaş çevresinden mi manita yapmak zorunda dışarıda güzel bir kız varsa tanımak istemek suç mu

1|0
    0|0
    • ama kızlar bunlar sapk olmadığın nerden bilsin

• Ben yazmıyorum neden mi kızlar bu yazan erkekler yüzünden hepimize sapık muamelesi çekicek o yüzden yazmıyorum

• kızlar ne yapabilirki sevgilisi öldür bilir

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Valla tam tersi benim başıma geldi 5-6 kere :D numara istemediler ama ya takip ettiler ya da teklif ettiler 🙈

1|0
    0|0
  • Sebebi belli değilmi

1|0
    0|0
  • Tanışmak için?

1|0
    0|0
  • Ben marketteki hoslandigim kasiyerden numara isteyemiyorum hic tsnimadigim gkrmedigim birinden imkansiz isteyemem.

1|0
    0|0
  • ya hoşuna gitmiştir ya da becercek kız arıyodur

1|0
    0|0
  • Tanımak için

1|0
    0|0
    • ama her erkek böyle yapiyor

• Her insan aynı değildir, ben tanımak için yazarım,
      Onların bir çıkarı vardır illaki

• Bunun nedeni niye sorulurki kızla samimileşmek için :D

1|0
    0|0
  • Bir düşün bakalım acaba neden?

0|0
    0|0
  • kiz degildir o erkektir

0|0
    0|0
  • Seni TDK'ya havale ediyorum. Bu nasil sacma soru. Kime ne sorduğun belli değil

0|0
    0|0
  • Abazaliktir ama insanın yüzünden anlarsın bazende insanlar gerçekten beğendiği için o anda gözünde değerli gordugu için tanışmak istiyor başka fırsatı nerede bulacak o yuzden terslemek yerine anlamaya çalışın

1|0
    0|0
    • korkuyorum

• tersliyorum

• Korkman normal zaten bende kabul et demiyorum demem zaten ama bazıları ömrü hayatında yapmayacağı şeyi o cesareti toplayıp geliyor ama terslemek neyse küçümsüyor bide ne biliyim yanlış bence tabi

• ben daha sevdiğim kızın numarasını alamadım millet hey yavrum heyyy

1|0
    0|0
    • Maşallah bizimkiler burda mastır yaptı

• Kizlarda veriyolar neyin kafasiysa bu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...