Yine bir terör saldırı ama adres farklı, kurbanlar aynı: Masum Halk! Bununla dalga geçip sevinenlere ne diyorsunuz?

UYARI: Video'da sansüre uğramamıştır ve grafik içermektedir. (Ölü bedenler ve kanlı cesetler)

Fransa'da bugün katliam derecesinde bir saldırı oldu arkadaşlar. AA muhabiri Ali Kahrıman böyle bir twit atıyor. 3:10 itibariyle twiti hala duruyor hatta.

Yine bir terör saldırı ama adres farklı, kurbanlar aynı: Masum Halk! Bununla dalga geçip sevinenlere ne diyorsunuz?

Böyle insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
Şahsen böyle bir insanla aynı oksijeni tükettiğim için üzülüyorum

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• ütopik yerde sıkışıp kaldığımı hissediyorum, ne insanlarımız var ya

0|1
    0|0

• Sonra kendi insanımızdan soguyunca biz yabancı sevdalısı oluyoruz ::/

• İsteyen istediğini desin bu toplumdan nefret ediyor en yakın zamanda ülkelerinden gidiyorum tschüss toplum

En İyi Erkek Görüşü

• Ölümle dalga geçenin insanligina tukureyim. Bir tek fransa degil yakinda bizede aynini yapabilirler. Lanet olsun terore.

1|1
    0|0
    • Bizim insanımız daha kötü hocam.
      Avrupa havaalanında ki saldırı için yas tutarken, bizimkiler köprü açılışında bayram havası yaşıyoruz dedi...

• Kesinlikle öyle. Milletçe saygı denen şey bitmis. Yurtdisinda bomba patlatiliyor adamlarin dedikleri hep bizden birileri mi olecek birazda gavur ölsün zihniyeti hakim. Onlar saygi gosteriyor ama bizimkiler 1 dakikalik saygi durusunda bile ıslıklıyor. Ayrica bunun gibi gerzekleri gazeteci yapmalari ulkenin ne kadar aci bir halde oldugunun ozeti aslinda.

Kızlar Ne Diyor 8

• Oksojnsz kalmis bu bundn bu durumda guluyo baksana !

0|1
    0|0
  • Tweet hoş olmamış, umarım şu terör belasından en kısa zamanda kurtuluruz.

0|1
    0|0
  • Cahil diyorum ben

0|1
    0|0
  • Ayy cidden çok fena çok kötü oldum hep bu masum insanlar oluyor yazıklar olsun ya :(

0|1
    0|0
  • Oksijen israfi hatta bunlari da freni patlamis bir kamyon ezsin. Insan degiller san ki

0|1
    0|0
  • Kafa dumanliydi heralde yazarken

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 10

• Keser döner sap döner gün gelir hesap döner. İstanbul patlaması için dalga geçip "ortadoğulu müslümanlar ölsün önemi yok" diyorlar dı.

1|3
    0|1
  • yazıp yazıp siliyorum nasıl bir dehşettir bu onca masum insan kutlamalarda eğlenmek tarihini anmak belki de basit bir havai fişek gösterisini izlemek için hayatlarından oldular kim nasıl verebilir bunun hesabını nasıl bir zihniyet bu masum insanları böyle bir ölüme katlima sürükler hepsine lanet olsun demekten başka birşey gelmiyor elimden

0|1
    0|0
  • İnsan artığı diyorum ben onlara

1|1
    0|0
    • Ben videoyu izlediğimde cidden içim kanadı ve şu densizin yorumu...
      Sonra kendi insanımızdan soguyunca biz yabancı sevdalısı oluyoruz :/

• Skerun onların insanlık anlayışını götler

• buna sevinenler dünyanın algıladığı islam anlayışını pekiştiriyor

0|0
    0|0
  • Devletler de tıpkı insanlar gibidir yalan söylerler doğruyu gizlerler bu ihtimale dikkat çekmiş abartacak Ya da garip olacak bir durum yok sadece zamanlama doğru değil

0|0
    0|0
  • Allahım su gece vakti hem bu aa muhabirini hemde saldırıyı yapan ışidi gazabına uğrat gün yüzü görmesinler , kahr u perişan et lanet et yarabbi.

0|1
    0|0
  • fransa o kadar afrikalıya vatandaşlık verirse olur bizdeki gibi

0|0
    0|0
    • Saldırıyı üstlenen biri çıktı mı?

• Yok hocam ben facebook'ta haber kanallarını takip ediyorum. Benim için facebook haber bülteni gibi bir yer.
      10-15 tane yabancı haber kanalını begendiğim için sürekli haber akışı oluyor dünya basınından

yoksa rastgele facebook sayfalarından değil :)

• bilmemde acıkcası hiçbi medyaya inanmıyorum kimin malıysa o yönde haber yapılıyor

• Lanet olsun yaa o parçalar neydi öyle el ayak bir tanesinin kafası kesilmiş yanında duruyordu çok feci bişey tonla kan sıçramış etrafa dehşet bişey

0|0
    0|0
  • iyiki içlerine dalıp kamyonu patlatmamışlar sayı 500 leri bulurdu

0|0
    0|0
  • Radikal dinci Saldırılar ve hoş gören yandaşları

0|0
    0|0
Yükleniyor...