Kızın babası geldi tokat attı durduk yere?

Sıradan bir akşam yine arkadaşı beklemek için büfeden bir tane soda alıp çıktım benden öncede bir kız bakkaldan cıkmıştı. Bakkaldan çıktıktan sonra arkadaşımın geleceği güzergaha baktım geliyor mu diye tesadüfen kızda o tarafa gitmiş sonradan fark ettim. Kızda banklarda oturan babası ve annesinin yanına gidiyormuş. Elimde sonra telefonla oynarken o sırada bir adamın bana doğru geldiğini fark ettim çakmak veya saat soracaktır diyerek aldırış etmedim. Adam direk kzıın arkasından ne bakıyon lan diyerek bir tokat attı bende ayağa kalktım ne siyon dayı hayırdır falan diyerek. Meğerse kızın babasıymış yapmadığım bişey hakkında bana tokat attı tanımadığım bir adam. Arkasından kız ve annesi geldi annesi yalvarırcasına kolumdan tutup bişey yapma oğlum özür dileriz vb. Şeyler söyledi kızında gözündeki mahcubiyeti ve afallamışlık gözüme çarptı kızda babasının önünde durup babasını çekiştiriyordu ve özür diliyordu oda annesi gibi. Ben ailesi hürmetine adama bişey yapmadım kendimi zorda olsa tuttum sonra kendimi kötü hissettim mahallede sesimi yükseltip kfürler hakaretler ettiğim için adamın yaptığı ağır bir itham var ortada kendimi tutup birşey yapmadım doğru yapmışmıyım sizce çünkü bişey yapmaya kalksam zaten adam yaşlı başlı adam kısa boş yere belaya girmeye gerek yok diye düşündüm ah bu vicdanım fazla olmasa keşkede...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• iyi yapmışsın keşke senin gibiler daha fazla olsa..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Adamlık yapmışsın bence. İyice korkacaklardıı yoksa. Adam tek olsa ağzını burnunu kır da karısının kızının yanında olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bunu kim okuyacak mk

0|0
    0|0
  • keşke küfür de etmeseymişsin yaşlı başlı adam bir şey olmaz yanlış anlaşılma

0|0
    0|0
    • Kendimi tutamadım ben hayatımda babamdan dayak yememiş adamım herifin biri durduk yere tokat atınca gözüm döndü

• sende haklısın boşver bence en doğru hareketi yapmşsın kavga etmemekle

Yükleniyor...