Karşı cinse bir tavsiyede bulun?

Hayatın çemberinden geçmiş çok sevgili üyeler :)) Tecrubelerinize dayanarak karşı cinse bir TAVSİYEDE bulunun desem burdan birbirimize neler öneriridik?
Konu size kalmış..
Karşı cinse bir tavsiyede bulun ?

0|1
12|44

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ilişkide veya evlilikte iyi niyet ve hoşgörüden asla vazgeçmeyin. Bu şekilde mükemmel bir uyum sağlarsınız hayatınızdaki kişiyle. Kadınsınız diye asla erkeğin yanında ikinci sınıf insan olmayın. Tabiki yerine göre erkek ve kadın ayrılır ama bunu asla erkeğin üstünlüğü olarak benimsemeyin. Ve eğer gerçekten seviliyorsanız, kıymet bilin..

5|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok kizi-erkegi idare etmek hava atilacak bir durum degildir. Onemli olan sayi degil her iki taraf icin de kalitedir. Ve benim tavsiyem her iki cins icin de gecerli bence: Sadakat ve iliski olgunluguna bilincine erisiniz, kasiniz gozunuz kayiyorsa iliskiniz bitmistir bitirin oyle etrafiniza bakin durduk yerde adinizi olmadik seylere cikarmayin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Her evleneceğim diyene inanma.

4|0
    0|0
  • Vücudunuzdaki bütün tüyleri alın hepsini. Spor yapın. Saçlarınızı popoya kadar uzatın. Son olarak göğüslerinize dikkat edin onlar önemli.

2|1
    0|0
  • Kıllarınızı alın berbatsınz

2|1
    0|0
  • Ne olursa olsun kim isterse istesin kendiniz olmaktan vazgeçmeyin. Sevgiliniz o huyunuzu sevmiyor mu? Bırakın o huy kendisinde olmayan birini bulsun. Kim için olursa olsun kendinizden taviz vermeyin. Çünkü belki bişeyler kaybedeceksiniz ama elinizde sapasağlam kişiliğiniz kalacak, onu asla kaybetmeyeceksiniz ve bence en büyük kazanc bu.

1|0
    0|0
  • Koltuk altı kıllarınızı alınız ve sıcak günlerde osurmayınız

1|1
    0|0
  • Ne tavsiyede buluncam dostum herkesin düşüncesi zaten kendi doğrusudur, bir 3. Şahışın düşüncesi alakasız yere karışmak olur

0|0
    1|0
  • Vucudun, guzelligin ile one cikmaya calisma. Karakterin ve edebinle one cikmaya calis.

3|0
    0|0
  • Beni dinleyecekler sanki

1|0
    0|0
    • Dinleyen olur bak tek tek okuyorum

• * hayal dünyasında yaşamaktan uyanın
      * yaşça büyük erkeklerin tuzaklarına düşmeyin
      * biriyle ilişki halindeyken mesajla devamla kontrol altında tutmayın
      * erkek şu an işim var diyince trip atmayın
      * evlenince ailenizin dolduruşuna gelmeyin

şu an aklıma gelenler bunlar

• Güzel katılıyorum. Teşekkürler ☺

• Egoist insanlara fazla ilgi gostererek daha fazla g*tlerini kaldirmayin.

2|0
    0|0
  • Attiginiz tripler bizi sogutuyor.

1|0
    0|0
  • Siz siz olun sakın sevmeyin, aşık olmayın, kısacası bu boku yemeyin. ;)

1|0
    0|1
  • kızlar biraz rahat olun çok kasıntısınız hatta aşırı kasıntısınız

1|0
    0|0
  • Zevk alın.

1|0
    0|0
  • genç yaşta her şeyi kafanıza takmayın, bazı şeyleri oluruna bırakmayı öğrenin, hayat çok daha güzel olacak ve KS de rahatlayacak

1|0
    0|0
  • Asla asla deme.

Hiç bir erkeğe gereğinden fazla güvenme.

1|0
    0|0
  • Hic bir zaman kendinizi akilli sanmayin. Cunku erkekler siz kendinizi akilli zannedin diye salaga yatarlar. ( gercek salaklar haric )

1|0
    0|0
  • çok geç yatmayın karşı cins

1|0
    0|0
  • Sebepsiz yere terk edeceksen hic baslama milletin gunahina girme

1|0
    0|0
  • Erkeğe ne kadar vermezsen o kadar değerli olrsun, vermiyorsun diye uzaklaşıyorsa, verene değer verdiğinden değil, sana vurup yol alacağındandır. Belki bir süre yalnız kalırsın ama sonunda seni hakedeni bulursun ve üzülmezsin.

1|0
    0|1
  • Her gördüğünüz erkekle yatmayin

1|0
    0|1
  • Gece sesli bir ortama giderken kulağınızın arkasına parfüm sıkın bir fıs..
    Karşı taraf kulağınıza bir şey söylemek için eğildiğinde, hop, nokta atışı

1|0
    0|0
  • türk kızlarına tek tavsiyem şudur önyargılı olmayın çok önyargılısınız

1|0
    0|0
    • Tabular tabular...

• Kendini böylesine yormana gerek yoktu ben seni zaten anlamıştım. Ama çok genel konuşuyorsun. Ne söylemek istedigimi uzun uzun anlatmak isterdim ama uykum var :)) belki daha sonra.
      Iyi gecelleee

• kendimi neden yoriyim bu sitedeki yorumlarıma göz atarsan hepsinin uzun oldugunu görürsün istisnalar vardır genelleme yapmadım genel itibari ile demi nese iyi gecler teşekkür ederim sohbet için eyvallah

• Allah'tan kork ve Allah'ı gerçekten sev

2|0
    0|1
  • Ucuza gitmeyin

1|0
    0|1
  • yapışık olmayınn be

1|0
    0|0
  • Erkek dedigin kamyona benzer dikkkat etmezsen altinda kalirsin...

1|0
    0|0
  • Erkekle alisveristen vazgecin lutfennnnn :)

1|0
    0|0
  • Gun 24 saat. 45 degil.. birakti kendi islerimide hal edim

1|0
    0|0
  • Sevmiyorken sevdim demeyin

1|0
    0|0
  • saçma sebeplere takılıp kalp kırmayın ve trip atmayın :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Biraz rahat bırak. Benim de kendime ait özel bir hayatım var. Nasıl ki sen hadi ben gidiyorum arkadaşlarla diyip gecenin bir yarısı dönebilmeye hakkın varsa istediğim saatte istediğim kişiyle istediğim yerde vakit geçirmeye benim de hakkım var. Hesap vermek zorunda değilim. Giydiğim her kıyafeti alışverişte kendim sevip deneyerek ve kendi paramla satın aldım. Vücudumun herhangibir noktasına sahip değilsin ne giyeceğime karışmamalısın. Ben bir kadınım ama her şeyden önce bir insanım benim üzerimde kurduğun baskıların hiçbirini kabul etmemi beklememelisin. Söylediğin sözlere kullandığın kelimelere dikkat etmelisin çünkü ben dikkat ediyorum. Çünkü seninde duygularının bir onurunun olduğunu biliyorum. Seni sadece bir et parçası olarak görmuyorum ve ben de toprakta çürüyecek bir et parçasından ibaret değilim. Sen de beni bu şekilde görmemelisin. Yaşadığın hayatı, kendini sevmelisin. Çünkü ancak bu şekilde beni de sevip benim kararlarıma saygı gösterebilirsin

2|0
    0|0
  • Adam olsunlar efendi olsunlar 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Şu sitede bir kaç mal var onlara mal olmamalarını tavsiye ediyorum

1|0
    0|0
  • Hiçbir kıza ümit verip yariyolda bırakmayın. bir duruşunuz olsun ve onu bozmayın kız görünce ağzının suyu akan tiplerden olmayın

1|0
    0|0
  • özür dilemek sandığınız kadar zor değil beyler

1|0
    0|0
  • İnsanları yargılamadan önce düşünce ve yaşam tarzına dikkat et.

1|0
    0|0
  • Kizlar et parçası değil bikere bunu anlayın diğerleri gelicek

1|0
    0|0
  • Bir kizi tavlamak istiyorsan cool bakislar ver

1|1
    0|0
  • Trip atmayın erkeğin tribi hiç çekilmiyorrr

1|0
    0|0
  • Kıymet bilsinler ve vefalı olsunlar