Ben birini cok seviyorum napicam?

Onu gercekden cok seviyorum 😊cocuklugumdan beri eskiden oda beni seviyodu yakisikli olinca beni begenmez oldu 😢ama ben gene seviyorum eskiden ailesene dedi ben onu cok seviyorum diyodu annesi bana gelin babasi gelin diyodu 16 yasina geldi yakisikli oldu diye gotu kalkdi o kibirli bir insan degildi suratima bakmaz oldu 😢ben hafif kiloluyum diyemi acaba 😢😢😢bn 18 yasindayim aglamakdan Sacim kalmadi hergun 5 6 tel dokuluyo Yuzum yara olmazdi o bile yara oldu 😢aglamakdan cok sevmistim onu ben o beni bir kalemde sildi atti be 😢😢 neden boyle oldh 😞😞 o simdi okumuyo bos bos geziyo guzel jizlar gordu ya etrafinda ailesine demis ben onu istemuuirum ama allah buyuk 4 5 sene sonra pisman olucak allahdan teknistegim onu benim kadar seven olmasinda canimin nasil yandigini anlasin 😢😢Ben birini cok seviyorum napicam ?

Bn ondan baskasini sevmeem arkadaslar 😢😢😢napicam bn 😞😞onun ailesi kapali istiyo onhda goze aldim 😞ama 😞😞kibirli olmhs eskiden boyle degildi 😢😢kimse onu sevmezdi ama ben severdim kizlar bakmazdi ona iyy derlerdi 😢😢bn ama hep onu sevdim 😞😞😞😞o beni eskiden takip ederdi gorunce 😊yanina cagirirdi faceme girerdi tum mesajlarimi okurdu ah ne guzeldi 😞 cok zayiflayip ve cok guzel bir kiz olucam ogretmende olucam kopek gibi pisman yapicam onu

0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...