Ben birini cok seviyorum napicam?

Onu gercekden cok seviyorum 😊cocuklugumdan beri eskiden oda beni seviyodu yakisikli olinca beni begenmez oldu 😢ama ben gene seviyorum eskiden ailesene dedi ben onu cok seviyorum diyodu annesi bana gelin babasi gelin diyodu 16 yasina geldi yakisikli oldu diye gotu kalkdi o kibirli bir insan degildi suratima bakmaz oldu 😢ben hafif kiloluyum diyemi acaba 😢😢😢bn 18 yasindayim aglamakdan Sacim kalmadi hergun 5 6 tel dokuluyo Yuzum yara olmazdi o bile yara oldu 😢aglamakdan cok sevmistim onu ben o beni bir kalemde sildi atti be 😢😢 neden boyle oldh 😞😞 o simdi okumuyo bos bos geziyo guzel jizlar gordu ya etrafinda ailesine demis ben onu istemuuirum ama allah buyuk 4 5 sene sonra pisman olucak allahdan teknistegim onu benim kadar seven olmasinda canimin nasil yandigini anlasin 😢😢Ben birini cok seviyorum napicam ?

Bn ondan baskasini sevmeem arkadaslar 😢😢😢napicam bn 😞😞onun ailesi kapali istiyo onhda goze aldim 😞ama 😞😞kibirli olmhs eskiden boyle degildi 😢😢kimse onu sevmezdi ama ben severdim kizlar bakmazdi ona iyy derlerdi 😢😢bn ama hep onu sevdim 😞😞😞😞o beni eskiden takip ederdi gorunce 😊yanina cagirirdi faceme girerdi tum mesajlarimi okurdu ah ne guzeldi 😞 cok zayiflayip ve cok guzel bir kiz olucam ogretmende olucam kopek gibi pisman yapicam onu

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sana bir şey diyim bu dünyadaki hiç bir erkeğe sevgi deymez. bir güzel kız görsünler hemen ona giderler abi bunlar aynı annem haklı erkegin kalbi göğüsünde değil alt takımlarında doğru valla. Sen üzülme canım elbet bir gün bu yaptıklarını ödicez sen kendine yeni bir haya bul bak bir gün diceksin çook üzdüm kendimi bu salak için cünkü o gün farkediceksin daha iyisi var bile.. Ve unutma sen her halinle güzelsin

0|0
    0|0
    • AMA KIBIRLI DEGILDI ESKIDEN 😢😢COCUKKEN SIRF ONUNLA ILGILENIYIM DIYE BENI SINIR EDIYODU 😛😞😞BENIM ASKIM SONRADAN BOYLE OLDU 😞😞

• Bn onun parasinida istemem 😢okuyom allaha sukur elim ayagim tutuyo kendim calisirim 😢😢tek istedigim sevgiydi 😢😢😢💔💔💔

• Kuzum biliyorum ama zor daha iyi birini bulursun bak ben daha gençim ve bunları düşünüyorum çünkü kendimi geliştiriyorum ve kötü insanlardan kötü düşüncelerden korunuyorum herşey bir gün çok güzel olucak yeterki inan :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu yaşta senin şirinleri sevmen lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya bence çok farklı bir kızsın. Erkek olsam senin gibi sevgilim olsun isterdim

0|0
    0|0
    • Bn onun herseyi ile kabul etmistim abisinin icmedigi sey yok annesi deli onlari bile kabul etmistim 😢😢😢😢cok srviuodum cunku

Yükleniyor...